Zero Time Dilemma Haziran’da Geliyor

0
49

Zero Time Dilemma Haziran'da Geliyor

Spike Chunsoft şiketi, Zero Time Dilemma için Çarşamba gününden itibaren İngilizce ve Japonca tanıtımlar yapmaya başladı. PlayStation Vita ve Nintendo 3DS için çıkacak olan oyun 20 Haziran’da Japonya’da, 28 Haziran Kuzey Amerika ve Avrupa’da oyuncuların beğenisine sunulacak.

Spike Chunsoft’un oyunu steam üzerinden Pc kullanıcılarına sunması beklenirken henüz bu konuda oyunun çıkış tarihi belirtilmedi.

Kaynak: AnimeNewsnetwork

Önceki İçerikChihayafuru Filmi Aşk Filmleri Arasında Öne Çıkıyor
Sonraki İçerikHarmonie Anime Tanıtımı
20 Mart 1991 ‘de Yomra ‘da doğdu. 2010’da Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden Haziran 2014’de mezun oldu. Marmara Üniversitesi Sinema bölümünde Yüksek Lisans yaptı. * Haziran 2013'te, T.C. Dış İşleri Bakanlığı destekli yönetmenliğini Gökhan Yorgancıgil'in yaptığı Afrika ve Osmanlı filminde yapımcı asistanı olarak görev aldı. * Aralık 2015'te, Japon kültürü ve sanatı üzerine yayın yapan Japon Sineması Platformu'nu kurdu. * Ocak 2016'da Japon Sinema Dergisi'ni yayınlamaya başladı. (YATTAA DERGİSİ) *Ağustos 2016'da Japon Müziği Dergisi'ni yayınlamaya başladı. (SONATA DERGİSİ) * Ağustos 2016'da Japon Medya şirketi Crypton Future Media ile "VOCALOİD DÜNYASI VE HATSUNE MİKU" kataloğu çalışması için işbirliği yaptı. * Aralık 2016'da, Japon Yayınları'ndan kollektif yazar ekibiyle "BAŞLANGICINDAN GÜNÜMÜZE JAPON SİNEMASI" kitabını çıkardı. * Ekim 2017'de, Japon Yayınları'ndan kollektif yazar ekibiyle "TEZUKA'DAN MİYAZAKİYE ANİME VE MANGA" kitabını çıkardı.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
Adınızı buraya giriniz