Yetişkinler Dünyası İçin 6 Hentai Anime

0
82

Yetişkinler Dünyası İçin 6 Hentai Anime

1.Stringendo: Angel-tachi no Private Lesson (Stringendo)Yetişkinler Dünyası İçin 6 Hentai Anime

27 Ocak 2016 ile 27 Nisan 2012 yılları arasında yayınlanan Stringendo animesi, OVA kalitesinde 12 bölümden oluşuyor. Serinin yapımcılığını Pink Pineapple, stüdyosunu ise Flower Soft  üstleniyor. Hikayenin kaynağı ise aynı ismi taşıyan mangası. Hikayenin konusu genel olarak şöyle; liseli olan popüler kızlar kendinden daha az popüler olan erkeklerle seks ilişkilerini bitirmektedir. Ancak kızların kendilerinde kontrol edemedikleri ve onları günaha sokan şehvet ve arzuları vardır. Kısaca onlar için bu arzuların çıkış yolu sekstir.

2. Oni Chichi: Rebuild

Yetişkinler Dünyası İçin 6 Hentai Anime

27 Aralık 2013 ile 26 Aralık 2014 yılları arasında yayınlanan Oni Chichi animesi, OVA kalitesinde 3 bölümden oluşuyor. Serinin stüdyosu PoRo, kaynağı ise görsel roman. Hikayenin konusu üç ana karakter üzerinden şekilleniyor. Airi ve Marina’nın annesi Kayako, üvey babalarıyla olan ilişkilerini yeniden yoluna sokmak için geri döner; ancak babasının iki kızı ile cinsel ilişkisinin olduğunun farkında değildir. Farkına vardığında ise bu durum onu oldukça rahatsız eder. Ayrıca Airi babasının başka bir genç kadınla ilişkisine meydan okuduğu için babası ona daha fazla tacizkar davranmaya başlar.

3. Eroge! H mo Game mo Kaihatsu Zanmai

Yetişkinler Dünyası İçin 6 Hentai Anime

26 Ağustos 2011 ile 25 Mart 2016 yılları arasında yayınlanan Eroge! H mo Game mo Kaihatsu Zanmai animesi, OVA kalitesinde 6 bölümden oluşuyor. Serinin stüdyosu Collaboration Works, kaynağı ise görsel roman. Hikayenin konusu şöyle; Mochizuki Tomoya, kendi halinde yalnız yaşayan ve bir markette çalışan bir adamdır. Eroge’yi çok sevmektedir; onu çizmek istemekte ancak çizememektedir. Yazar yada besteci de olmadığı için bu işten de pek anlamamaktadır. Birgün Tomoya’nın şansı, yerel stüdyo Flower’da yardım amaçlı çalışmaya başlamasıyla ve şans eseri şirket başkanıyla tanışması ve onun ona web sitesinde iş ayarlamasıyla döner. Tomoya’nın erogenin bir parçası olma isteği, Flower’daki blog başlığı başarısızlığıyla birlikte kısa sürer. Tomoya iş arkadaşlarının eroge ile ilgili çok bir şey bilmediklerini; iyi bir oyun yapmak için gerekli ilgi ve anlayıştan yoksun olduklarını fark eder. Bunun üzerine kahramanımız kendi ruhunu paylaşan dört kızla birlikte Flower için iyi bir şeyler yapma hedefine yönelir. Böylece hikaye Tomoya’nın erogeye farklı bir bakış açısı kazandırma çabalarını ve dört kıza karşı üstlendiği sözde danışmanlık görevini konu edinir.

4. Mankitsu Happening

Yetişkinler Dünyası İçin 6 Hentai Anime

27 Mart 2015 ile 28 Ağustos 2015 yılları arasında yayınlanan Mankitsu Happening animesi, OVA kalitesinde 4 bölümden oluşuyor. Serinin stüdyosu Collaboration Works, kaynağı ise görsel roman. Hikayenin konusu ise şöyle; bir dizi işte başarısızlık olduktan sonra Keiichi Oyamada bir manga kafede çalışmaya başlar. Sanki her şey onun burada çalışmasını bekliyormuş gibi, en iyi arkadaşı ve müdürü olan güzel mü güzel Rei Suzukawa’nın yanında çalışıyor. Ayrıca çocukluk arkadaşı Kururu Hiiragi de yine yanındadır. Hepsi büyümüştür ! Peki Keiichi neden diğer işlerinde tutunamadı? Bunun sebebi bekar olan kadın iş arkadaşları hep ilişkisinin seksle sonuçlanmasıydı. Keiichi her ne kadar bu döngüyü sona erdirmek istese de, kötü alışkanlıkların zor öldüğünü fark edecek.

5. Rance 01: Hikari wo Motomete The Animation

Yetişkinler Dünyası İçin 6 Hentai Anime

26 Aralık 2014 ile 24 Haziran 2016  yılları arasında yayınlanan Rance 01: Hikari wo Motomete The Animation animesi, OVA kalitesinde 4 bölümden oluşuyor. Serinin stüdyosu Seven, kaynağı ise görsel roman. Seri, 2013’te piyasaya yeniden sürülen 1989 AliceSoft ayetişkin bilgisayar oyunu Rance 01’in uyarlamasıdır. Hikaye kız kardeşini ve lonca başkanını korumakla görevli seriyle aynı adı taşıyan kahramanı konu alır. Zamanla hikaye ilk göründüğünden daha derin bir hal almaya başlar.

6. Bible Black

Yetişkinler Dünyası İçin 6 Hentai Anime

21 Temmuz 2001 ile 25 Haziran 2003  yılları arasında yayınlanan Bible Black animesi, OVA kalitesinde 6 bölümden oluşuyor. Serinin 2002 yılında yayınlanan 2 bölümlük (OVA) Bible Black Gaiden  serisi; 2004-2007 yılları arasında yayınlanan 6 bölümlük (OVA) Bible Black: New Testament serisi; 2005 yılında yayınlanan 2 bölümlük (OVA) Bible Black Only Verison  serisi ve aynı yılda yayınlanan Bible Black: Imari Ryoujoku Genba özel bölümü; 2008 yılında yayınlanan tek bölümlük OVA Bible Black: New Testament Recap bölümü bulunmaktadır. Serinin konusu ise şöyledir: Lise öğrencisi olan Minase, okulun izole bir odasında sihirli bir kitap bulur. Kendisinde ve bazı arkadaşlarında cinsel etkiler yaratan büyüler üzerinde pratik yapmaya başlar. Minase kendini çok kaptırmaya başlar ve ortaya çıkan kötülükleri fark etmez. Sonunda kitabın kökeni ortaya çıkar; Walpurgis adı verilen ve 12 yıl önce gerçekleşen, kötülüğün en güçlü olduğu gecede bu kitap ortaya çıkmış. Minase bunun ayırdına vardıktan sonra kendini kaybettiği karanlıkla mücadele etmeye başlar.

*Bu yazı Japon Sinema E-Dergisinin 11. sayısında yayınlanmıştır. Dergideki diğer yazıları okumak için tıklayınız.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
Adınızı buraya giriniz