Yeni Death Note Filmi Duyuruldu (2016)

0
86

Yeni Death Note Filmi Duyuruldu (2016)

Yeni Death Note Filmi Duyuruldu!

Nippon Television Network Corp. ve Warner Bros Japonya Stüdyoları, şu an için adı “Death Note (2016)” olan 3. Death Note filminin çekimlerine başladılar. Nippon Television, filmin duyurusunu aynı isimli dizinin (Death Note 2015) hemen ardından yaptı.

İlk çekilen filmin 10. yılı anısına çekimlerine başlanan ve konu olarak 2016 yılında geçecek filmde, diğer iki filmin sonrasındaki bir konu işlenecek. Yeni karakterler ve orijinal bir konusu olacak. Konu ile ilgili şu anda söylenen, insanların yaşadığı dünyada en fazla 6 tane Death Note’un bulunabileceği.

Oyuncu kadrosunda şu anda 3 isim var:

Yeni Death Note Filmi Duyuruldu (2016)

Masahiro Higashide – Tsukuru Mishima (Death Note özel harekat timi üyesi)

Yeni Death Note Filmi Duyuruldu (2016)

Sosuke Ikematsu – Özel Dedektif Ryuzaki (L’nin gerçek vârisi)

Yeni Death Note Filmi Duyuruldu (2016)

Masaki Suda – Yuki Shion (Hacker)

Shinsuke Sato, son yıllarda animeleri beyaz perdeye taşıyan ve iki Gantz filmi, ayrıca yakında çıkacak olan Library Wars: Books of Memories filminin arkasındaki isim, filmin yönetmeni olacak.

Önceki Death Note filmleri toplamda, 11 milyar 150 milyon Yen hasılat toplamıştır (yaklaşık 271 milyon Türk Lirası).

Death Note 3. Filminin Fragmanı:

Kaynak: asianmoviepulse.com

Haber: CİHAN YAVUZCAN

Önceki İçerikJapon Film Yönetmenleri #2 | Yojiro Takita
Sonraki İçerikJaponca Günlük Konuşma ve Selamlaşma
20 Mart 1991 ‘de Yomra ‘da doğdu. 2010’da Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden Haziran 2014’de mezun oldu. Marmara Üniversitesi Sinema bölümünde Yüksek Lisans yaptı. * Haziran 2013'te, T.C. Dış İşleri Bakanlığı destekli yönetmenliğini Gökhan Yorgancıgil'in yaptığı Afrika ve Osmanlı filminde yapımcı asistanı olarak görev aldı. * Aralık 2015'te, Japon kültürü ve sanatı üzerine yayın yapan Japon Sineması Platformu'nu kurdu. * Ocak 2016'da Japon Sinema Dergisi'ni yayınlamaya başladı. (YATTAA DERGİSİ) *Ağustos 2016'da Japon Müziği Dergisi'ni yayınlamaya başladı. (SONATA DERGİSİ) * Ağustos 2016'da Japon Medya şirketi Crypton Future Media ile "VOCALOİD DÜNYASI VE HATSUNE MİKU" kataloğu çalışması için işbirliği yaptı. * Aralık 2016'da, Japon Yayınları'ndan kollektif yazar ekibiyle "BAŞLANGICINDAN GÜNÜMÜZE JAPON SİNEMASI" kitabını çıkardı. * Ekim 2017'de, Japon Yayınları'ndan kollektif yazar ekibiyle "TEZUKA'DAN MİYAZAKİYE ANİME VE MANGA" kitabını çıkardı.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
Adınızı buraya giriniz