YATTAA Dergisi 27. Sayı Çıktı!

0
56
YATTAA Dergisi 27. Sayı Çıktı!

2019 Japonya’da Türkiye Yılı ilan edilmesinin onuruna özenle hazırlanan; “mor ve umut” teması ile çevrelenen Japon Sineması YATTAA Dergisi 27. Sayı Çıktı!

YATTAA Dergisi 27. Sayı “SİNEMA DOSYASI” bölümünde Japon Sineması’nda 2018’e damga vuran olayları, 2018’de en çok izlenen Japon dizilerine, Kenji Mizoguchi’nin Oharu’nun Yaşamı ve Kurosawa’nın son filmi Ame Aguru’ya yer veriyoruz.

“ANİME & MANGA DOSYASI” bölümünde ise 2019 öne çıkan animelere, 2018 yılında en çok okunan mangalara ve animeler nasıl oluşturuluyor dosyalarını okurlarımızla buluşturuyoruz.

“JAPON KÜLTÜRÜ DOSYASI” bölümünde Japonya’da yaşayan Türklere odaklanıp onlardan Japonya’da yaşam, geçim ve iş fırsatları gibi soruların cevaplarını alıyoruz. Konuklarımız Osaka’nın Muhtarı Aysel Seyhan ve Japonya Gezgini M. Şükrü Çetiz. Ayrıca Kaman’da Dr. Omura’nın mucizesine tanık oluyoruz.

“JAPON EDEBİYATI DOSYASI” bölümünde 2019 yılında yayınevleri tarafından Türkçe’ye çevrilmesi beklenen Japon edebiyatı kitaplarını sizlere tanıtıyoruz.  

Dergiye ulaşmak için tıklayınız.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
Adınızı buraya giriniz