Yaşayan Bir Efsane: Oguri Shun

0
65

Yaşayan Bir Efsane: Oguri Shun

26 Aralık 1982 yılında Tokyo’da bir star dünyaya geldi. 5 çocuklu ailenin son çocuğu. Kendisi gibi oyuncu olan bir ağabeyi daha vardı.

Henüz 11 yaşındayken giriş yaptı oyunculuk hayatına. 13 yaşında ilk TV dizisi olan ”Hachidai Shogun Yoshimune” ile çıkışını yaptı. 1998 yılına kadar hep yan ve destek rollerde gördük kendisini. Fakat sonra ”GTO: Great Teacher Onizuka” dizisiyle dikkat çekmeye başladı ki birden bir beklenmedik bir şekilde 1999 yılında bir ara verdi kendisi. 2000 yılında ”Summer Snow” ile dönüş yaparak sonunda beklenen olumlu tepkileri almaya başladı.  Arından bir çok dizi ve filmde rol almaya başladı derken..

Sonunda Başrol! Ama bu öyle bir başrol oldu ki, gerçek bir hayran kitlesine ulaşmıştı sonunda. Evet bu yapıt ”Hana Yori Dango”nun ta kendisiydi. Ardından yine çok dikkat çeken ve sağlam bir adım atmasını sağlayan ”Hanazakarino kimitachihe” tam bir başrolde gördük kendisini. Bu sefer ikinci erkek değildi artık. Başarılı oyuncu Crows Zero‘da sergilediği oyunculuğuyla oldukça ses getirdi.

Yaşayan Bir Efsane: Oguri Shun

Zamanla bir çok yapımda daha her alan Shun, kalpleri ısıtmaya devam etti. Ardından kendi gibi oyuncu ve aynı zamanda şarkıcı olan güzel hanımefendi ”Yu Yamada” ile 2012 mart ayında dünya evine girdiler. 2014 yılında ilk çocuklarını kucağına alan çift, yakın bir zamanda ikinci bir çocuk sahibi oldular.

Bu muhteşem ikiliye mutluluklar diliyoruz ve Shun’un yakın zamanda Keiko Kitagawa’yla beraber rol aldığı ”I Want to Eat Your Pancreas” izlemek için sabırsızlanıyoruz.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
Adınızı buraya giriniz