Twin Star Exorcists Anime Serisinin Yeni PV Videosu Yayınlandı

0
54

Twin Star Exorcists Anime Serisinin Yeni PV Videosu Yayınlandı

Doğaüstü güçleri merkezine alan anime serisi 6 Nisan’da başlıyor. 

Yoshiaki Sukeno’nun Twin Star Exorcists mangasından uyarlanan anime serisin Çarşamba günü yayınlanan yeni tanıtım videosu Crunchyroll tarafından İngilizce altyazılı olarak izleyiciler ile paylaşıldı.

https://youtu.be/GkuEbpCJot0

TV anime serisinin Japonca tanıtım videosu serinin resmi sitesinden geçtiğimiz ay yayınlanmıştı. Anime serisi 6 Nisan saat 6.25’te TV Osaka, TV Aichi, TV Hokkaido, TV Setouchi ve TVQ Kyushu üzerinden yayınlanacak.

Anime Serisinin cast ekibinde:

Natsuki Hanae: Rokuro Enmadō
Megumi Han: Benio Adashino
Ayumu Murase: Yūto Ijika, Rokuro’nun çocukluk arkadaşı
Yū Serizawa: Mayura Otomi
Junichi Suwabe: Seigen Amakawa
Jun FukuyamaKinako, animenin ana karakteri
Tomoaki Maeno: Ryogo Nagitsuji
Daisuke Namikawa: Arima Tsuchimikado
Kaito Ishikawa: Shimon Ikaruga

Kaynak: AnimeNewsNetwork

Önceki İçerikFairy Tail Gaiden: Rhodonite Mangası Sona Eriyor
Sonraki İçerikShiratori Reiko de Gozaimasu! Live-Action Filminin Fragmanı Yayınlandı
20 Mart 1991 ‘de Yomra ‘da doğdu. 2010’da Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden Haziran 2014’de mezun oldu. Marmara Üniversitesi Sinema bölümünde Yüksek Lisans yaptı. * Haziran 2013'te, T.C. Dış İşleri Bakanlığı destekli yönetmenliğini Gökhan Yorgancıgil'in yaptığı Afrika ve Osmanlı filminde yapımcı asistanı olarak görev aldı. * Aralık 2015'te, Japon kültürü ve sanatı üzerine yayın yapan Japon Sineması Platformu'nu kurdu. * Ocak 2016'da Japon Sinema Dergisi'ni yayınlamaya başladı. (YATTAA DERGİSİ) *Ağustos 2016'da Japon Müziği Dergisi'ni yayınlamaya başladı. (SONATA DERGİSİ) * Ağustos 2016'da Japon Medya şirketi Crypton Future Media ile "VOCALOİD DÜNYASI VE HATSUNE MİKU" kataloğu çalışması için işbirliği yaptı. * Aralık 2016'da, Japon Yayınları'ndan kollektif yazar ekibiyle "BAŞLANGICINDAN GÜNÜMÜZE JAPON SİNEMASI" kitabını çıkardı. * Ekim 2017'de, Japon Yayınları'ndan kollektif yazar ekibiyle "TEZUKA'DAN MİYAZAKİYE ANİME VE MANGA" kitabını çıkardı.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
Adınızı buraya giriniz