Tōken Ranbu’dan 2 Anime Adaptasyonu Geliyor!

0
49

Tōken Ranbu’dan 2 Anime Adaptasyonu Geliyor!

Nitroplus Cumartesi günü yayınladığı video ile DMM yapımı Token Ranbu online oyunun 2 anime adaptasyonunun geleceği duyurusunu yaptı.

İlk adaptasyon anime serisi (solda yer alan görsel) Token Ranbu: Hanamaru adıyla Ekim’de yayınlanacak. Yönetmenliğini Takashi Naoya üstlenirken, yapıma Doga Kobo stüdyosu ev sahipliği yapıyor. Prison School ve Natsuyuki Rendezvous gibi serilerin tasarımını üstlenen Junichiro Taniguchi bu yapımda da karakter tasarımlarını yapan kişi olarak karşımıza çıkıyor. Senaryo Barakamon yapımının senaristliğini yapmış olan Pierre Sugiura tarafından oluşturuluyor. Şu ana kadar onaylanmış oyuncu kadrosunda ise Yasusada Yamatonokami olarak Mitsuhiro Ichiki yer alırken, Kiyomitsu Kashu rolünü ise Toshiki Masuda üstleniyor.

İkinci adaptasyon anime serisi ( sağda yer alan görsel) geçici olarak Token Ranbu olarak adlandırılmış ve yayın tarihi 2017 olan seri Ufotable tarafından yapılıyor.

İki adaptasyon serinin de resmi websiteleri açılmış durumda.

Token Ranbu Japon tarihinde bilinen bir kılıç kullanma tekniği olan bishonen tekniğini konu almış “kişiselleştirilmiş kılıç kullanma/geliştirme oyunu” olarak karşımıza çıkıyor. Nitroplus oyunun karakterlerini ve senaryosunu oluşturmuş. Oyun Japonya’da geçen sene piyasaya sürüldü ve 1.5 milyondan fazla kayıtlı oyuncusu var.

Kaynak: AnimeNewsNetwork

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
Adınızı buraya giriniz