Sword Art Online ‘’Ordinal Scale’’ Filminin İngilizce Fragmanı Yayınlandı

0
55

Sword Art Online ‘’Ordinal Scale’’ Filminin İngilizce Fragmanı Yayınlandı

2017’de gösterime girecek olan Sword Art Online –Ordinal Scale- filmin İngilizce fragmanı ve İngilizce sitesi yayında. Görsellerinin ve karakter trasarımlarının Abec ve Aniplex of America tarafından yapılan film, yeni fragman ve bilgilerle de filmin nasıl bir konseptte olacağına dair fikirler veriyor.

AR(Augmented Reality(Artırılmış Gerçeklik)) Tarzındaki Bilgi İstasyonu Augma

Yeni nesil giyilebilir çoklu aygıt bir çift küçük kulaklığa benziyor. Büyüklük ve portatifliği bakımından halihazırdaki VR makinası Amusphere’den çok daha gelişmiş durumda. Augma inandırıcılığı tamamen sağlayamıyor fakat yine de etkisi artırılmış. Augma oyuncular uyanıkken görsel, işitsel ve dokunsal veriyi geçirebiliyor ve oyunculara jimnastik, sağlık gibi konuları eğlenceli hale getirebiliyor.

Ordinal Scale

Ordinal Scale Augma’ya özel tasarlanmış bit ARMMO-RPG. Yayınlanmasından sonra gelişmiş teknolojisi sebebiyle en çok konuşulan oyun oldu. Oyunda oyuncular canavarları yok etmek için dünyanın çeşitli yerlerindeki eşyaları toplayarak puanlarını yükseltebiliyorlar. Bu ‘’puan sistemi’’ oyunun odak noktası ve oyunda her oyuncu kendi durumlarını puanlarına göre belirliyorlar. Yüksek puanlı oyuncular büyük bir güce sahip oluyorlar.

Sword Art Online ‘’Ordinal Scale’’ Filminin İngilizce Fragmanı Yayınlandı

Orijinal Hikaye -Reki Kawahara
(Dengeki Bunko / ASCII MEDIA WORKS)

Orijinal İllustrasyonlar ve Karakter Tasarımları – abec

Müzik – Yuki Kajiura

Yönetim – Tomohiko Ito

Karakter Tasarımları – Shingo Adachi

Animasyon Yapımı – A-1 Pictures

Kaynak: crunchyroll

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
Adınızı buraya giriniz