Stardust Wink Manga Tanıtımı

0
52

Stardust Wink Manga Tanıtımı

Love Berrish, Samurai Darling ve Chocolate Cosmos serilerinin yaratıcısı olan Nana Haruta‘nın imzasını taşıyan Stardust Wink,  Ribon Magazine dergisinde 29 Aralık 2008 tarihinde yayınlanmaya başlayan manga serisi 28 Aralık 2012’de tamamlanmıştır.

Komedi, romantik ve shoujo tarzı olan manga serisi 11 ciltten oluşuyor ve ciltler içerisinde toplamda 49 bölüm yer alıyor.  Başrol Anna Koshiro, çocukluğundan beri Sou ve Hinata ile yakın arkadaş. Lise birinci sınıfa başlayan üçlü arasındaki ilişki ise herkesin merak konusu. Sou ve Hinata yakışıklı oldukları için yanlarında neden Anna’nın olduğunu herkes merak ediyor. Aynı zamanda bu üçlü aynı apartta yan yana 3 dairede oturuyor.

Stardust Wink Manga Tanıtımı

Birgün Anna Sou’nun odasında girdiğinde kız arkadaşı olduğunu görür ve şoka girer. Kıskanç bir kız olmamasına karşın Sou’yu kaybettiğini hisseder. Tabi Sou’nun kız arkadaşı da Anna’nın nasıl odaya bu kadar rahat girebildiğini sorgular ve Sou ile tartışır. Bunun üzerine de ilişkileri biter. Bu sırada Anna Sou’nun kız arkadaşı edinmesi durumunu hazmetmeye çalışırken, Enamoto’ya aşkını itiraf eder ve Enamoto’nun kabul etmesi ile Anna’nın sevgilisi olur. Bunun duruma da Sou üzülür.

İlişkilerinin ilk günlerinde Anna kendisini Enamoto ile evinde bulur. Geçmişten hikayelerini ve maymunu Coco’yu anlatan Anna, bir anda Enamoto’nun ona “Sou mu yoksa Hinata’dan mı daha çok hoşlanıyorsun?” demesiyle altüst olur. Hoşlandığı kişinin kim olduğunu söyledikten sonra Enamoto onu öpmeye çalışır. Bu sırada Anna, Sou ve Hinata’yı ne kadar çağırmak istese de çağıramaz. Ancak bir anda ikisi odada bitiverir ve Anna Enamoto’yu tekmeler. Bu saatten sonra da ilişkilerinin devam etemesi söz konusu olmaz.

Enamoto’nun sorusu sürekli aklında dönen Anna, Sou ve Hinata’nın arkadaşlığından başka bir şey istemez.  Ancak Sou aşkını Anna’ya itiraf ettikten sonra neler olacak? Üç yakın arkadaşı bu süreçte neler karşılayacak?

 

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
Adınızı buraya giriniz