Shueisha, Yeni Manga Serisi Tenshi Kamoshirenai’yi Duyurdu

0
48

Shueisha, Yeni Manga Serisi Tenshi Kamoshirenai'yi Duyurdu

Shueisha, Salı günü yaptığı açıklamada YOU dergisinin Nisan sayısında yeni manga serisi Tenshi Kamoshirenai duyurdu.

Hikâyesini 47 yıllık kariyerinde kendine has öyküleriyle tanınan Hagio’nun yazdığı manganın çizimlerini Yu Hatano yapacak. Yeni seri Shueisha’nın 15 Nisan’da yayınlayacak olan You dergisinde okuyucuyla buluşacak. Seri, gizemli bir öğrencinin maceralarını anlatacak.

Öte yandan yeni serinin hikâyesini yazacak olan mangaka Hagio’nun ayrıca They Were Eleven, A Drunken Dream and Other Stories, A,A’, The Heart of Thomas mangalarında da görev alıyor.

Kaynak: animenewsnetwork

Önceki İçerikUrara Meirochō Mangası Animeye Uyarlanıyor
Sonraki İçerikZankyou no Terror Anime Müzikleri
20 Mart 1991 ‘de Yomra ‘da doğdu. 2010’da Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden Haziran 2014’de mezun oldu. Marmara Üniversitesi Sinema bölümünde Yüksek Lisans yaptı. * Haziran 2013'te, T.C. Dış İşleri Bakanlığı destekli yönetmenliğini Gökhan Yorgancıgil'in yaptığı Afrika ve Osmanlı filminde yapımcı asistanı olarak görev aldı. * Aralık 2015'te, Japon kültürü ve sanatı üzerine yayın yapan Japon Sineması Platformu'nu kurdu. * Ocak 2016'da Japon Sinema Dergisi'ni yayınlamaya başladı. (YATTAA DERGİSİ) *Ağustos 2016'da Japon Müziği Dergisi'ni yayınlamaya başladı. (SONATA DERGİSİ) * Ağustos 2016'da Japon Medya şirketi Crypton Future Media ile "VOCALOİD DÜNYASI VE HATSUNE MİKU" kataloğu çalışması için işbirliği yaptı. * Aralık 2016'da, Japon Yayınları'ndan kollektif yazar ekibiyle "BAŞLANGICINDAN GÜNÜMÜZE JAPON SİNEMASI" kitabını çıkardı. * Ekim 2017'de, Japon Yayınları'ndan kollektif yazar ekibiyle "TEZUKA'DAN MİYAZAKİYE ANİME VE MANGA" kitabını çıkardı.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
Adınızı buraya giriniz