Shouwa Genroku Rakugo Shinjuu Anime Tanıtımı

0
47

Shouwa Genroku Rakugo Shinjuu Anime Tanıtımı

Shouwa Genroku Rakugo Shinjuu
昭和元禄落語心中

Tür: Tarihi

Bölüm: 13

Durum: Bitmiş

Yayın tarihi: 8 Ocak 2016, 1 Nisan 2016

Prömiyeri: Kış 2016

Yapımcılar: Front Line

Stüdyo: Studio Deen

Kaynak: Manga

Süre: 24 dk.

Haruko Kumota’nın tarihi manga serisi Showa Genroku Rakugo Shinju’dan uyarlanan anime serisidir. Serinin mangası 2010-2016 yılları arasında 9 cilt halinde Kodansha’nın ITAN dergisinde yayınlandı.

Yotaro, hapisten çıktıktan sonra soluğu Yakumo’nun yanında alır. Yanına çırak almak gibi bir isteği olmayan Yakumo’yu, Yotaro anlattığı hikâyenin büyüsüyle onu etkiler ve çırağı olur. Yotaro’da babasını gören Yakuma için zorlu günler başlar. Japon hikâye anlatıcılığı geleneğini merak edenler için anime güzel bir kaynak niteliğinde.

https://www.youtube.com/watch?v=rMWOuwFpF-g

Önceki İçerikJapon Filmleri Bülteni: Umimachi Diary
Sonraki İçerikM3: Sono Kuroki Hagane Anime Tanıtımı
20 Mart 1991 ‘de Yomra ‘da doğdu. 2010’da Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden Haziran 2014’de mezun oldu. Marmara Üniversitesi Sinema bölümünde Yüksek Lisans yaptı. * Haziran 2013'te, T.C. Dış İşleri Bakanlığı destekli yönetmenliğini Gökhan Yorgancıgil'in yaptığı Afrika ve Osmanlı filminde yapımcı asistanı olarak görev aldı. * Aralık 2015'te, Japon kültürü ve sanatı üzerine yayın yapan Japon Sineması Platformu'nu kurdu. * Ocak 2016'da Japon Sinema Dergisi'ni yayınlamaya başladı. (YATTAA DERGİSİ) *Ağustos 2016'da Japon Müziği Dergisi'ni yayınlamaya başladı. (SONATA DERGİSİ) * Ağustos 2016'da Japon Medya şirketi Crypton Future Media ile "VOCALOİD DÜNYASI VE HATSUNE MİKU" kataloğu çalışması için işbirliği yaptı. * Aralık 2016'da, Japon Yayınları'ndan kollektif yazar ekibiyle "BAŞLANGICINDAN GÜNÜMÜZE JAPON SİNEMASI" kitabını çıkardı. * Ekim 2017'de, Japon Yayınları'ndan kollektif yazar ekibiyle "TEZUKA'DAN MİYAZAKİYE ANİME VE MANGA" kitabını çıkardı.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
Adınızı buraya giriniz