Samuray İle Mecha’nın Muhteşem Uyumu I Kuromukuro

0
54

Samuray İle Mecha'nın Muhteşem Uyumu I Kuromukuro

2016 bahar döneminin yeni serilerinden olan Kuromukuro, 7 Nisan 2016 tarihinde gösterime başladı. P. A. Works tarafından üretilen Japon mecha anime televizyon dizisi olan seri, Ryō Higaki tarafından yazılmıştır. Yönetmenliği  Tensai Okamura tarafından yapılan serinin karakter tasarımları Yuriko Ishii tarafından yapıldı. Serinin mekanik tasarımları Tomoaki Okada tarafından yapıldı. Müzikler ise Hiroaki Tsutsumi tarafından yapıldı. Açılış müziği Glay – Desutopia (デストピア) , kapanış müziği ise MICHI – Realistic (リアリ・スティック) dir.

Samuray İle Mecha'nın Muhteşem Uyumu I Kuromukuro

Kuromukuro, P. A. Works’un 15. yıldönümünü kutlamak için üretilen özel bir seridir.Dizi Netflix çapında yayın için özel haklar elde ederken, Tokyo MX, KBS, SUN, BS11 kanallarında yayınlanmaya başladı. Lisansörlüğü Ponycan USA tarafından yapılmaktadır. Tam olarak kaç bölüm olacağı belli olmayan seri, bölüm başına 24 dakikadan oluşmaktadır. Tür olarak Aksiyon, Bilim Kurgu, Mecha  barındıran seri, daha 3 bölüm yayınlanmasına rağmen seyircilerden 10 üzerinden 6,9 puan alarak gayet iddalı bir başlangıç yaptı.

Samuray İle Mecha'nın Muhteşem Uyumu I Kuromukuro

Kurobe Barajı yapımı sırasında, antik bir kalıntı bulundu, ve bu kalıntı taşınamayacak kadar büyük olduğundan  Birleşmiş Milletler Kurobe Araştırma Enstitüsü nü kalıntının üzerine kurulduDünyanın her yerinden aydınlar nesneyi incelemek için toplandıve bu araştırmacılar çocukları,Enstitü Başkanı kızı, Yukina Shirahane dahil olmak üzere Mt.Tate Uluslararası lisesine katıldı. 2016 yazında, yalnız bir samuray antik nesnenin içinden uyanır. İzleyelim bakalım neler olucak. Herkese iyi seyirler dilerim.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
Adınızı buraya giriniz