Rival Vampires Clash Animesinin 2. Tanıtım Videosu Yayınlandı

0
53

Rival Vampires Clash Animesinin 2. Tanıtım Videosu Yayınlandı

Doğaüstü aksiyon manga serisi 2016’nın Temmuz ayında gala yapacak.

Servamp tarafından yayınlanan Strike Tanaka ile aynı adı taşıyan doğaüstü aksiyon mangasına dayalı anime adaptasyonu için yeni bir tanıtım videosu yayınlandı. Video da çeşitli vampir karakterlerine dair ipuçları sunuyor. 

Kuro adlı bir siyah sokak kedisi, lise birinci sınıf öğrencisi Mahiru Shirota yoluna çıkar ve Mahiru’nun hayatı değişir. Hizmetçi vampir haline gelen Mahiru, kişisel hayatına devam etmeye çalışırken çok geçmeden diğer vampirler ve insanlar arasındaki çatışmaya ortak olur.

Rival Vampires Clash Animesinin 2. Tanıtım Videosu Yayınlandı

Kaynak: crunchyroll

Önceki İçerikToei’nin 60. Yılına Özel ”Tiger Mask” Animesi Geliyor
Sonraki İçerikSyakunetsu no Takyumusume Spor Animesi Geliyor
20 Mart 1991 ‘de Yomra ‘da doğdu. 2010’da Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden Haziran 2014’de mezun oldu. Marmara Üniversitesi Sinema bölümünde Yüksek Lisans yaptı. * Haziran 2013'te, T.C. Dış İşleri Bakanlığı destekli yönetmenliğini Gökhan Yorgancıgil'in yaptığı Afrika ve Osmanlı filminde yapımcı asistanı olarak görev aldı. * Aralık 2015'te, Japon kültürü ve sanatı üzerine yayın yapan Japon Sineması Platformu'nu kurdu. * Ocak 2016'da Japon Sinema Dergisi'ni yayınlamaya başladı. (YATTAA DERGİSİ) *Ağustos 2016'da Japon Müziği Dergisi'ni yayınlamaya başladı. (SONATA DERGİSİ) * Ağustos 2016'da Japon Medya şirketi Crypton Future Media ile "VOCALOİD DÜNYASI VE HATSUNE MİKU" kataloğu çalışması için işbirliği yaptı. * Aralık 2016'da, Japon Yayınları'ndan kollektif yazar ekibiyle "BAŞLANGICINDAN GÜNÜMÜZE JAPON SİNEMASI" kitabını çıkardı. * Ekim 2017'de, Japon Yayınları'ndan kollektif yazar ekibiyle "TEZUKA'DAN MİYAZAKİYE ANİME VE MANGA" kitabını çıkardı.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
Adınızı buraya giriniz