Re: Zero Kara Hajimeru Isekai Seikatsu’nun Açılış Müziği Konomi Suzuki’den

0
50

Re: Zero Kara Hajimeru Isekai Seikatsu'nun Açılış Müziği Konomi Suzuki'den

White Fox’un yapımcılığını yaptığı anime serisi 3 Nisan’da vizyona girecek.

Kadokawa resmi YouTube kanalı üzerinden yayınladığı video da Tappei Nagatsuki’nin roman serisinden uyarlanan Re: Zero Kara Hajimeru Isekai Seikatsu anime serisinin açılış müziğine yer verdi.

Animenin açılış müziğini 19 yaşındaki şarkıcı Konomi Suzuki seslendiriyor. Suzuki 2011 yılında, Japan Anison Grand Prix Finalinde kazanmış ve Dusk Maiden of Amnesia, The Pet Girl of Sakurasou, WataMote,Freezing Vibration gibi birçok serinin de şarkılarını seslendirmişti.

Kaynak: crunchyroll

Önceki İçerikYetişkinlere Hitap Eden En İyi 10 Anime Serisi
Sonraki İçerikToukiden 2 Hunts and Battles Demons’dan Yeni Tanıtım Filmi
20 Mart 1991 ‘de Yomra ‘da doğdu. 2010’da Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden Haziran 2014’de mezun oldu. Marmara Üniversitesi Sinema bölümünde Yüksek Lisans yaptı. * Haziran 2013'te, T.C. Dış İşleri Bakanlığı destekli yönetmenliğini Gökhan Yorgancıgil'in yaptığı Afrika ve Osmanlı filminde yapımcı asistanı olarak görev aldı. * Aralık 2015'te, Japon kültürü ve sanatı üzerine yayın yapan Japon Sineması Platformu'nu kurdu. * Ocak 2016'da Japon Sinema Dergisi'ni yayınlamaya başladı. (YATTAA DERGİSİ) *Ağustos 2016'da Japon Müziği Dergisi'ni yayınlamaya başladı. (SONATA DERGİSİ) * Ağustos 2016'da Japon Medya şirketi Crypton Future Media ile "VOCALOİD DÜNYASI VE HATSUNE MİKU" kataloğu çalışması için işbirliği yaptı. * Aralık 2016'da, Japon Yayınları'ndan kollektif yazar ekibiyle "BAŞLANGICINDAN GÜNÜMÜZE JAPON SİNEMASI" kitabını çıkardı. * Ekim 2017'de, Japon Yayınları'ndan kollektif yazar ekibiyle "TEZUKA'DAN MİYAZAKİYE ANİME VE MANGA" kitabını çıkardı.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
Adınızı buraya giriniz