Pan de Peace! TV Anime Serisinin Yeni Tanıtım Videosu Yayınlandı

0
49

Pan de Peace! TV Anime Serisinin Yeni Tanıtım Videosu Yayınlandı

3 Nisan’da galası yapılacak olacak serinin, 4 Mayıs’ta opening şarkısından oluşan CD’si çıkacak.

Cuma günü Emily’nin Pan de Peace! TV anime serisinin  tanıtım videosu yayınlandı. Petit Milady’nin “Seishun wa Tabemono desu” şarkısı serinin opening şarkısı olacak.

3 Nisan’da Animax’ın düzenleyeceği gala gecesi ile Tokyo MX üzerinden izleyici ile buluşacak serinin 4 Mayıs’ta açılış şarkısının da yer aldığı CD’si çıkacak.

Serinin Cast Ekibi:

  • Ibuki Kido: Minami Tani
  • Erii Yamazaki: Yū Aizawa
  • Moe Toyota: Fuyumi Fukagawa
  • Nichika Omori: Noa Sakura

Pan de Peace! TV Anime Serisinin Yeni Tanıtım Videosu Yayınlandı

 Kaynak: AnimeNewsNetwork

Önceki İçerikMesafeler Hiç Olur Kalpler Bir Olunca | 5 Centimeters Per Second
Sonraki İçerikWhistle! Mangasının Yaratcısı Daisuke Higuchi’den Yeni Manga!
20 Mart 1991 ‘de Yomra ‘da doğdu. 2010’da Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden Haziran 2014’de mezun oldu. Marmara Üniversitesi Sinema bölümünde Yüksek Lisans yaptı. * Haziran 2013'te, T.C. Dış İşleri Bakanlığı destekli yönetmenliğini Gökhan Yorgancıgil'in yaptığı Afrika ve Osmanlı filminde yapımcı asistanı olarak görev aldı. * Aralık 2015'te, Japon kültürü ve sanatı üzerine yayın yapan Japon Sineması Platformu'nu kurdu. * Ocak 2016'da Japon Sinema Dergisi'ni yayınlamaya başladı. (YATTAA DERGİSİ) *Ağustos 2016'da Japon Müziği Dergisi'ni yayınlamaya başladı. (SONATA DERGİSİ) * Ağustos 2016'da Japon Medya şirketi Crypton Future Media ile "VOCALOİD DÜNYASI VE HATSUNE MİKU" kataloğu çalışması için işbirliği yaptı. * Aralık 2016'da, Japon Yayınları'ndan kollektif yazar ekibiyle "BAŞLANGICINDAN GÜNÜMÜZE JAPON SİNEMASI" kitabını çıkardı. * Ekim 2017'de, Japon Yayınları'ndan kollektif yazar ekibiyle "TEZUKA'DAN MİYAZAKİYE ANİME VE MANGA" kitabını çıkardı.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
Adınızı buraya giriniz