Owari no Seraph Anime Tanıtımı

1
77

Owari no Seraph Anime Tanıtımı

Owari no Seraph
終わりのセラフ

Tür:  Aksiyon , Dram , Shounen ,Supernatural ,  Vampir

Bölüm: 12

Durum: Bitmiş

Yayın tarihi: 1. Sezon : 4 Nisan 2015  20 Haziran 2015

Yayın tarihi: 2.Sezon : 10 Ekim 2015 , 26 Aralık 2015

Prömiyeri: 2015 Bahar

Broadcast: 22:00 Cumartesi (JST)

Yapımcılar: NBC Universal Entertainment

Lisansörleri: FUNimation Entertainment

Stüdyolar:  Wit Studio

Kaynak: Manga

Süre: 23 dk.

Müzik: Shiraishi Megumi, Sawano Hiroyuki, Tachibana Asami, Wada Takafumi

Değerlendirme:  17+ (şiddet ve küfür)

Takaya Kagami ve Yamato Yamamoto tarafından resimli Daisuke Furuya tarafından şeritleri ile yazılmış Japonca karanlık bir fantezi manga serisidir. Wit Studio tarafından animeye uyarlanacağı 28 Ağustos 2014 tarihinde açıklandı. Anime ilk bölümü Japonya’da 4 Nisan 2015 tarihinde gösterime girdi ve 20 Haziran 2015 tarihinde sona erdi. Anime ikinci sezonu Owari no Seraph: Nagoya Kessen-hen adıyla 10 Ekim 2015 yayınlanmaya başlandı ve 26 Aralık 2015 tarihinde sona erdi.

Animenin Konusu

13 yaşın üstündeki herkesi öldüren gizemli bir virüs ortaya çıkar. İnsanlık kan bağış karşılığında hayatta kalanları korumak vaadi ile toplumun boyun eğdirmek için, ortaya çıkacak olan güç delisi vampirler tarafından esir edilir.

Bir yetimhaneden esir, aile düşü onlar diğer çocuklar ile birlikte olan iki genç erkek Yuuichirou ve Mikaela Hyakuya, bu kurtulanlar arasında yer alıyor. Hayvan gibi vampirlerin acımasız saltanatı altında tedavi olmaktan hoşnutsuz olan Mikaela, sonucu başarısızlığa mahkum isyankar bir kaçış planı hazırlar. Diğer tarafta çıkıp kurtulan tek kişi Yuuichirou dur. Japonya’da vampirlerin kökünü kazımak için özel bir askeri birim, Moon Demon Company tarafından bulunur.

Yıllar sonra İblis Japon İmparatorluk Ordusunun bir üyesi olan Yuuichirou, ailesini katletmiş yaratıklardan ne pahasına olursa olsun intikam almaya kararlıdır.

Owari no Seraph intikam, dostluk ve görünüşte imkansız olasılıklara karşı sadakat için mücadele eden genç bir adamın hikayesidir.

https://www.youtube.com/watch?v=hJYPahWi1yU

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
Adınızı buraya giriniz