Makoto Shinkai’nin Yeni Filmi Kimi no Na wa’dan Yeni Tanıtım Görselleri

0
55

Makoto Shinkai’nin yeni filmi Kimi no Na wa (Your Name)’nın yeni görselleri yayınlandı. Görüntüde ise karakterler Tachibana ve Mitsuha Miyamizu yer almakta.

Filmin yönetmeni Shinkai, aynı zamanda filmin senaryosunu da kendisi yazdı. Masashi Ando (Spirited Away, When Marnie Was There, Paprika) filmin animasyon yönetmenliğini yaparken Masayoshi Tanaka’da (anohana, The Anthem of the Heart, Toradora!) filmin karakter tasarımlarını üstlendi.

Makoto Shinkai'nin Yeni Filmi Kimi no Na wa'dan Yeni Tanıtım Görselleri

Makoto Shinkai'nin Yeni Filmi Kimi no Na wa'dan Yeni Tanıtım Görselleri

Makoto Shinkai'nin Yeni Filmi Kimi no Na wa'dan Yeni Tanıtım Görselleri

Kaynak: AnimeNewsNetwork

Önceki İçerikAlmanya Universal Pictures Bersek Animesini Duyurdu
Sonraki İçerikNobunaga no Shinobi Animesinin Cast Ekibi Belli Oldu
20 Mart 1991 ‘de Yomra ‘da doğdu. 2010’da Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden Haziran 2014’de mezun oldu. Marmara Üniversitesi Sinema bölümünde Yüksek Lisans yaptı. * Haziran 2013'te, T.C. Dış İşleri Bakanlığı destekli yönetmenliğini Gökhan Yorgancıgil'in yaptığı Afrika ve Osmanlı filminde yapımcı asistanı olarak görev aldı. * Aralık 2015'te, Japon kültürü ve sanatı üzerine yayın yapan Japon Sineması Platformu'nu kurdu. * Ocak 2016'da Japon Sinema Dergisi'ni yayınlamaya başladı. (YATTAA DERGİSİ) *Ağustos 2016'da Japon Müziği Dergisi'ni yayınlamaya başladı. (SONATA DERGİSİ) * Ağustos 2016'da Japon Medya şirketi Crypton Future Media ile "VOCALOİD DÜNYASI VE HATSUNE MİKU" kataloğu çalışması için işbirliği yaptı. * Aralık 2016'da, Japon Yayınları'ndan kollektif yazar ekibiyle "BAŞLANGICINDAN GÜNÜMÜZE JAPON SİNEMASI" kitabını çıkardı. * Ekim 2017'de, Japon Yayınları'ndan kollektif yazar ekibiyle "TEZUKA'DAN MİYAZAKİYE ANİME VE MANGA" kitabını çıkardı.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
Adınızı buraya giriniz