Madhouse Animates’den “Alderamin on the Sky” TV Anime Serisi Geliyor

0
50

Madhouse Animates'den "Alderamin on the Sky" TV Anime Serisi Geliyor

Stüdyo personelleri yaptıkları duyuruda Bokuto Uno’nun yazarı olduğu light novel serisini 2016’da TV anime serisi olacağını açıkladılar.

Bokuto Uno tarafından yazılan “fantezi, askeri ve tarih” temalı light novel serisine dayanan bir TV anime uyarlaması yapılacağı duyuruldu. Alderamin on the Sky serisinin personelleri aşağıda açıklanmıştır:

  • Yönetmen: Tetsuo Ichimura
  • Karakter Tasarımı: Kunio Katsuki
  • Seri Düzenleyici: Shogo Yasukawa
  • Ses Yönetmeni: Yoshikazu Iwanami
  • Animasyon Yapım Şirketi: Madhouse
  • Prodüksiyon: Alderamin on the Sky Production Committee

Alderamin on the Sky light novel eseri ASCII Media Works ( Kadokawa’nın bir departmanı) tarafından yayınlanmakta. Hikâye Katvarn İmparatorluğu ve tembel çapkın bir adam olan Ikta Sorok’un ülkenin en büyük askeri kahramanı olmasını ve yükselişini anlatmakta.

Kaynak: Yaraon!

Official Alderamin on the Sky TV anime home page

Diğer Kaynaklar: www.crunchyroll.com

Önceki İçerik“Your Lie in April” Live-Action Filminin Fragmanı Yayınlandı
Sonraki İçerikKoutetsujou no Kabaneri Anime Tanıtımı
20 Mart 1991 ‘de Yomra ‘da doğdu. 2010’da Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden Haziran 2014’de mezun oldu. Marmara Üniversitesi Sinema bölümünde Yüksek Lisans yaptı. * Haziran 2013'te, T.C. Dış İşleri Bakanlığı destekli yönetmenliğini Gökhan Yorgancıgil'in yaptığı Afrika ve Osmanlı filminde yapımcı asistanı olarak görev aldı. * Aralık 2015'te, Japon kültürü ve sanatı üzerine yayın yapan Japon Sineması Platformu'nu kurdu. * Ocak 2016'da Japon Sinema Dergisi'ni yayınlamaya başladı. (YATTAA DERGİSİ) *Ağustos 2016'da Japon Müziği Dergisi'ni yayınlamaya başladı. (SONATA DERGİSİ) * Ağustos 2016'da Japon Medya şirketi Crypton Future Media ile "VOCALOİD DÜNYASI VE HATSUNE MİKU" kataloğu çalışması için işbirliği yaptı. * Aralık 2016'da, Japon Yayınları'ndan kollektif yazar ekibiyle "BAŞLANGICINDAN GÜNÜMÜZE JAPON SİNEMASI" kitabını çıkardı. * Ekim 2017'de, Japon Yayınları'ndan kollektif yazar ekibiyle "TEZUKA'DAN MİYAZAKİYE ANİME VE MANGA" kitabını çıkardı.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
Adınızı buraya giriniz