Ana Sayfa Köşe Yazıları

Köşe Yazıları

Japonya ile ilgili köşe yazıları burada!

Japon kültürü, anime, manga, sinema, japon sanatı, japonya seyahati hakkında merak ettiğiniz şeyleri bu kategorideki yazılardan okuyabilirsiniz.

Türkiye’de gerçekleşen Japon etkinlikleri hakkında bilgilere ulaşabileceğiniz gibi Japonya’da gerçekleşen önemli Türk etkinliklerinin duyuruları bu kategori başlığı altında takipçilerle buluşacak!

Son dönemde Türkiye ve Japonya arasında artan kültürel ve ekonomik ilişkilerden de haberiniz olacak. Türkiye’de faaliyet gösteren Japon dernekleri, vakıfları ve özel topluluklar hakkındaki önemli gelişmeleri de takip edebileceksiniz.

Japon sineması, japon dizileri, anime, manga, japon oyunları, japon teknolojisi, japon dergisi, yattaa dergisi, sonata dergisi takip edebilirsiniz. Ayrıca japon sanatı, japon kültürü, japon edebiyatı, japon müziği ve daha fazlasını merak eden takipçilerimiz kategoriyi takip edebilir. Ve e-bülten mail yoluyla içeriklerimize abone olabilirler.

Japon Sineması Platformu’nun haber içeriklerini web sitemiz üzerinden ve sosyal medya hesaplarından paylaşılan içerikleri takip edin Japonya hakkındaki gelişmelerden haberdar olun.

TEKNOLOJİ & OYUN