Kimi ni Todoke Manga Tanıtımı

0
58

Kimi ni Todoke Manga Tanıtımı

Kimi ni Todoke
君に届け

Mangaka: Karuho Shiina

Manga Türü: Romantik Komedi, Dram, Slice of life

Mangaka Karuho Shiina tarafından kaleme alınan Kimi ni Todoke, Shueisha tarafından 25 Mayıs 2005’ten bugüne devam eden romantik manga seridir. Bugüne kadar 24 tankōbon yayınlanan serinin 2009-2011 yılları arasında 38 bölümlük TV anime serisi yayınlandı. Serinin ayrıca bir de live-action filmi bulunmakta.

Manganın Konusu

Halka filmindeki Sadako’ya benzerliği yüzünden sınıf arkadaşları tarafından sürekli ”Sadako” olarak çağrılan Sawako Kuronuma, dış görünüşü dışında aslında tam tersi bir insandır. Dış görünüşünden korkan ve onu yanlış anlayan arkadaşları onun hakkında ruhları görebildiği ve insanları lanetleyebildiği dedikodularını yayarlar. Günün birinde Kazehaya’nın onunla konuşmaya başlamasıyla her şey değişmeye başlar. Sawako, kendine yeni bir sayfa açar ve yeni arkadaşlar edinmeye başlar. Ve Sawako ve Kazehaya arasında bir aşk doğmaya başlar.

Önceki İçerikSlam Dunk Anime Müzikleri
Sonraki İçerikYumi Hara ve Yuuka Nanri ‘’Accel World’’ Filmine Katıldı
20 Mart 1991 ‘de Yomra ‘da doğdu. 2010’da Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden Haziran 2014’de mezun oldu. Marmara Üniversitesi Sinema bölümünde Yüksek Lisans yaptı. * Haziran 2013'te, T.C. Dış İşleri Bakanlığı destekli yönetmenliğini Gökhan Yorgancıgil'in yaptığı Afrika ve Osmanlı filminde yapımcı asistanı olarak görev aldı. * Aralık 2015'te, Japon kültürü ve sanatı üzerine yayın yapan Japon Sineması Platformu'nu kurdu. * Ocak 2016'da Japon Sinema Dergisi'ni yayınlamaya başladı. (YATTAA DERGİSİ) *Ağustos 2016'da Japon Müziği Dergisi'ni yayınlamaya başladı. (SONATA DERGİSİ) * Ağustos 2016'da Japon Medya şirketi Crypton Future Media ile "VOCALOİD DÜNYASI VE HATSUNE MİKU" kataloğu çalışması için işbirliği yaptı. * Aralık 2016'da, Japon Yayınları'ndan kollektif yazar ekibiyle "BAŞLANGICINDAN GÜNÜMÜZE JAPON SİNEMASI" kitabını çıkardı. * Ekim 2017'de, Japon Yayınları'ndan kollektif yazar ekibiyle "TEZUKA'DAN MİYAZAKİYE ANİME VE MANGA" kitabını çıkardı.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
Adınızı buraya giriniz