Kendini Yeniden Keşfetme: “Houou High School Misora-gumi”

0
53

Kendini Yeniden Keşfetme: "Houou High School Misora-gumi"

Shoujo, Komedi, Romantik ve Okul türünde olan Houou High School Misora-gumi manga serisi, 15 Ocak 2008-2010 tarihleri arasında yayınlanmıştır. Comic Avarus tarafından serileştirilen seri 4 cilt ve 23 bölümden oluşmaktadır. Hikaye vekarakter tasarımları Arata Aki‘ye ait.

Houou Lisesi prestijli ve tanınmış bir erkek lisesidir. Okul aynı zamanda iyi bilinen ailelerin çocuklarıyla doludur. Bir dedikoduya göre ise  güç ve para tekelini elinde tutan ailelerin çocuklarıydı bunlar. Bu hikayede bizim kahramanımız ise Kei Saeba genç bir kızdır ancak kızlardan hoşlanmaktadır. Hayali ise güzel kızlarla dolu bir lisede okumaktır. Bu durumdan rahatsız olan annesi kurnazlıklarla Saeba’yı Houou Lisesi’ne kaydeder. Kendisini hayallerinin tam tersi bir  okulda bulan Saeba ya 3 yıl boyunca erkek gibi davranacaktır ya da “silinecek”tir.

Saeba’nın genç bir kız  olarak buradaki maceraları onun asıl  benliğini bulmasına ve neden kızlardan hoşlandığını keşfetmesine yardımcı olacaktır. Eğlenerek ve severek okuyabileceğiniz bir seri !

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
Adınızı buraya giriniz