Kardeş Ülkenin İkliminde: Japon Bahçesi Gezi Etkinliği

0
53

Kardeş Ülkenin İkliminde: Japon Bahçesi Gezi Etkinliği

İBB Gençlik Meclisi Gezi Kulübü, ‘Kardeş Ülkenin İkliminde: Japon Bahçesi’ gezi etkinliği düzenliyor.

İBB Gençlik Meclisi Gezi Kulübü olarak düzenlediğimiz gezide 1972’de kardeş şehir olmuş İstanbul ve Shimonoseki iş birliğiyle 2003’te İstanbul’da açılan Japon Bahçesi gezilecektir

İBB Gençlik Meclisi Gezi Kulübü olarak düzenlediğimiz gezide bilgi ve kültür hazinemizi genişletirken, İstanbul’un ayrı birer güzellikleri olan bahçe/park/korularını gezme ve eşsiz boğaz manzarasını seyredilmesi hedefleniyor. Gezi boyunca Japon Bahçesi, Sabancı Müzesi ve son durak Emirgan Korusu olacaktır.

Japon Bahçesi – Sabancı Müzesi – Emirgan Korusu ziyareti etkinliği İBB Gençlik Meclisi’nden hareketle 19 Temmuz Çarşamba günü 09.30 – 16.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek. İBB Gençlik Meclisi’nin Saraçhane’deki binasından 09.30’da araç hareket edecektir.

Etkinliğe katılım ücretsizdir ve 40 kişilik kontenjanla sınırlı.

Başvuru için tıklayınız!

Önceki İçerikKarmaşık İlişkiler | Kuzu No Honkai
Sonraki İçerikDeath Note’dan Bakuman’a Serüven: Takeshi Obata
20 Mart 1991 ‘de Yomra ‘da doğdu. 2010’da Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden Haziran 2014’de mezun oldu. Marmara Üniversitesi Sinema bölümünde Yüksek Lisans yaptı. * Haziran 2013'te, T.C. Dış İşleri Bakanlığı destekli yönetmenliğini Gökhan Yorgancıgil'in yaptığı Afrika ve Osmanlı filminde yapımcı asistanı olarak görev aldı. * Aralık 2015'te, Japon kültürü ve sanatı üzerine yayın yapan Japon Sineması Platformu'nu kurdu. * Ocak 2016'da Japon Sinema Dergisi'ni yayınlamaya başladı. (YATTAA DERGİSİ) *Ağustos 2016'da Japon Müziği Dergisi'ni yayınlamaya başladı. (SONATA DERGİSİ) * Ağustos 2016'da Japon Medya şirketi Crypton Future Media ile "VOCALOİD DÜNYASI VE HATSUNE MİKU" kataloğu çalışması için işbirliği yaptı. * Aralık 2016'da, Japon Yayınları'ndan kollektif yazar ekibiyle "BAŞLANGICINDAN GÜNÜMÜZE JAPON SİNEMASI" kitabını çıkardı. * Ekim 2017'de, Japon Yayınları'ndan kollektif yazar ekibiyle "TEZUKA'DAN MİYAZAKİYE ANİME VE MANGA" kitabını çıkardı.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
Adınızı buraya giriniz