Kanojo to Kanojo no Neko Anime Tanıtımı

0
56

Kanojo to Kanojo no Neko Anime Tanıtımı

Kanojo to Kanojo no Neko
彼女と彼女の猫 

Anime Türü: Yaşamdan Kesit

Vizyon Tarihi: 4 Mart 2016

Bölüm Sayısı: 4 (8’er dakika)

Konusu: Hikaye İş arama macerası içinde olan bir üniversiteli genç ile birlikte yaşadığı siyah kedisini konu almaktadır. Genç bir kadının hayatın birçok alanında kendi üzerine gelen sorunlardan kaçıp sığındığı liman olan kedisiyle arkadaşlığının öyküsünü izleyeceksiniz.

Geçtiğimiz hafta ilk bölümü yayınlanan animenin, tipik Makoto Shinkai çizimleri, hikâye anlatımı ile karşımıza çıkıyor. Durağan, küçük ayrıntılarda gizli duygusal mesajlar ile bir kedinin gözünden karşılıklı sevgiyi ve birbirine tutunmaya tanık oluyoruz.

Bir çok anime sayfasında beklenen bir seri olarak gösterilen seri, soft çizimlere sahip. Kısa seri olarak karşımıza çıkan hikâye, doku olarak baktığımızda psikolojik bir yapıya sahip olduğunu görüyoruz.

https://www.youtube.com/watch?v=TkxEroD_TaQ

Yazar: Birsen Albayrak Düzenleyen: Gökhan Kuloğlu

Önceki İçerikKamiwaza Wanda Anime Tanıtımı
Sonraki İçerikKuma Miko: Girl Meets Bear Manga Tanıtımı
20 Mart 1991 ‘de Yomra ‘da doğdu. 2010’da Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden Haziran 2014’de mezun oldu. Marmara Üniversitesi Sinema bölümünde Yüksek Lisans yaptı. * Haziran 2013'te, T.C. Dış İşleri Bakanlığı destekli yönetmenliğini Gökhan Yorgancıgil'in yaptığı Afrika ve Osmanlı filminde yapımcı asistanı olarak görev aldı. * Aralık 2015'te, Japon kültürü ve sanatı üzerine yayın yapan Japon Sineması Platformu'nu kurdu. * Ocak 2016'da Japon Sinema Dergisi'ni yayınlamaya başladı. (YATTAA DERGİSİ) *Ağustos 2016'da Japon Müziği Dergisi'ni yayınlamaya başladı. (SONATA DERGİSİ) * Ağustos 2016'da Japon Medya şirketi Crypton Future Media ile "VOCALOİD DÜNYASI VE HATSUNE MİKU" kataloğu çalışması için işbirliği yaptı. * Aralık 2016'da, Japon Yayınları'ndan kollektif yazar ekibiyle "BAŞLANGICINDAN GÜNÜMÜZE JAPON SİNEMASI" kitabını çıkardı. * Ekim 2017'de, Japon Yayınları'ndan kollektif yazar ekibiyle "TEZUKA'DAN MİYAZAKİYE ANİME VE MANGA" kitabını çıkardı.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
Adınızı buraya giriniz