Japon Şirine Tsubasa Honda

0
56

Japon Şirine Tsubasa Honda

Japon sinema sektörü bildiniz üzere sevimli ve tatlı kızlarıyla ünlü bir sektördür. Çok sık olmasa da arada gördüğümüz ve kendisini görmekten cok hoşlandığımız belli isimler vardır. Bunlardan biri olan Tsubasa Honda‘yı tanıtalım sizlere..

Tsubasa Honda 27 Haziran 1992 yılında Japonya’nın başkenti olan Tokyo’da doğdu.  Bir çok oyuncu gibi sektöre modellikle giriş yapmıştır.

2006 yılının ortasında aynı gün 7 farklı insan tarafından keşif edilmesi Honda’nın bu sektöre giriş sebebi olmuştur. 2007 yılında Seventeen dergisinin özel modeli olarak çıkışını yapmıştır.  Daha sonra Japonya’nın ünlü genç kız dergisi olan ‘‘Love Berry” de modellik yaparak modellik kariyerinde basamak basamak ilerlemeye başlamıştır.

Ufak ufak bir çok rolde yer aldıktan sonra Honda, artık tam olarak film sektörüne girişi olan çıkışı 2012 yılında  ”Fashion Story – Model”  ile yapmıştır.

2013 yılında onun iyi bir oyuncu olarak duyulmasına sebep olan ‘‘The Rakugo Movie” adlı filminde rol almış ve aynı yıl içinde rol aldığı ”Enoshima Prism” filmiyle emin adımlarla yoluna devam etmiş.

Japon Şirine Tsubasa Honda

 

Peki bizim ona biçilmiş kaftan rolü gibi gördüğümüz Honda filmi hangisiydi?

2014 yılında bir meşhur bir manga olan ‘‘Ao Haru Ride” dan uyarlanan filmin başrol karakteri ”Futaba Yoshioka ” olsa gerek..

2016 yılında sadece 2 filmde gördüğümüz ve gerçekten özlediğimiz Honda, 2017 Kasım ayında yeni bir maga uyarlaması olan ”Fullmetal Alchemist” filmi ile karşımızda olacak!

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
Adınızı buraya giriniz