Japon Sineması & Japan-Fans İşbirliği!

0
61

Japon Sineması & Japan-Fans İşbirliği!

2011 yılında kurulan ve Japonya ile ilgili her şeyin bulunabileceği, tüm Japon severlerin toplanabileceği bir site olma amacı taşıyan Japan-Fans ile web sitesi iş birliği anlaşması gerçekleştirdik.

Özellikle Japon popüler müziği ve sanatçıları, gruplarına dair Türkiye’de önemli bir kaynak oluşturan Japan-Fans, 2014’te TV Tokyo ekibi bir Karaoke programı projesi sonrasında Radio Japan-Fans’da programın yönetmeni ile canlı yayın, ABU TV Şarkı Festivali için NHK’in Türkiye ayağında destek verirken Japon müziği alanında birçok girişimde bulunmuştur.

Ortaklık projesi kapsamında Japan-Fans’ın bazı özel yazılarını sitemizde yayınlayacağız. Buna ek olarak Japan-Fans’ın www.japan-fans.com sitesini takip edebilirsiniz. Ayrıca Japan-Fans’ın ve bizim internet sitelerimizin Destekleyenler & Desteklediklerimiz kısımlarına linkleri ekledik ve yine RSS akışımızı da karşılıklı olarak ana sayfalarda paylaştık. Aynı zamanda aylık yayınlarımız ”Japon Sinema E-Dergisi” ve ”Sonata Japon E-Müzik Dergisi” yayınlarımız sitelerinde yer alacağız. Yeri geldiğinde de karşılıklı olarak sosyal medya üzerinden paylaşımlarla birbirimizi destekleyeceğiz.

Bu güzel anlaşmamızı sizlere duyurmaktan mutluluk duyar ve sizleri Japan-Fans’ın blog hesabında yazarak destek vermeye davet ediyoruz. Ayrıca Japan-Fans ile iletişim kurmak isterseniz de admin@japan-fans.com mail adresinden yöneticilerle iletişime geçebilirsiniz.

Son olarak unutmadan bloglarında bizlerle yaptıkları işbirliği sayfasını ziyaret etmek isteyenler için linki şuraya bırakıyoruz.

Japan-Fans işbirliği sayfası: http://www.japan-fans.com/showthread.php?tid=13718

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
Adınızı buraya giriniz