Japon Sineması E-Dergisinin 16.sayısı Okurlarla Buluştu !

0
50

Japon Sineması E-Dergisinin 16.sayısı Okurlarla Buluştu !

Japon Sineması E-dergimizin 16.sayısının “Sinema Dosyası”  bölümünde Japon Avantgarde Sineması’na Genel Bakış ve Hiroshi Teshigahara’nın dönem filmlerinden Suna no Onna’ya yer veriyoruz. Ayrıca live-action severler için yeni çıkan live action filmlerine ve Megumi Hayashibara’ya yer verdik.

“Anime Dosyası”nda Stüdyo Ghibli’den Mimi wo Sumaseba ve Akira Toriyama’yo sizlerle buluştururken; beraberinde Efsane Manga Serilerine yer verdik.

“Japon Kültürü Dosyası”nda Japonya’nın popüler kültür müzelerine yer verdik. Harajaku demek moda demek: Harajaku’daki Kawaii modası yine bu dosyada sizleri bekliyor.

Bu ayki sayımızda özel bir röportaj yer alıyor: Japon çayları dahil dünyanın farklı yerlerinden farklı çay lezzetleriyle buluşturan “Chado” markasıyla ilginizi çekebilecek bir röportaj gerçekleştirdik.

“Japon Edebiyatı Dosyası”  bölümünde ise Atom Bombası Çocukları kitabını ve Natsuo Kirino’nun Tanrıça Günlüğü’nü sizler için tanıtıyoruz.

Kurulduğu ilk günden bugüne JSP olarak, platforma destek olan tüm okurlara, yazarlara ve iş ortaklarına teşekkür ediyoruz.

Yeni sayıda görüşmek dileğiyle.

Dergiyi okumak için tıklayınız.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
Adınızı buraya giriniz