Japon Sinema E-Dergisi’nin 3. Sayısı Çıktı!

2
71

Japon Sinema E-Dergisi'nin 3. Sayısı Çıktı!

Japon Sinema E-Dergisi’nin 3. sayısı çıktı.

Japon Sinema E-Dergisinin 3. Sayısı okurlarla buluştu. Derginin Nisan sayısında Japon Sinemasında adından söz ettirmiş yönetmenler Kenji Mizoguchi ve Katsuhiro Otomo, samuray rollerinin vazgeçilmez ismi sinema oyuncusu Toshiro Mifune’ye ve adından söz ettiren Japon filmlerine dair yazıları sizleri bekliyor.

Japon kültürü dosyasında Ukiyo-e resim sanatına, Janken-pon oyununa ve Japon kukla tiyatrosu bunrakuya açıklık getiriyoruz.

Anime-Manga dosyasında Osamu Tezuka’nın ölümsüz karakteri Atom’un hikâyesini yıldönümünde sizlerle buluşturuken öte yandan 2016 Kış sezonunda öne çıkan anime serilerini, Japonya’daki anime yapım stüdyolarını ve yine Japonya’da anime-manganın kalbi Akihabara’yı sizlerle buluşturuyoruz.

2 YORUMLAR

    • Merhabalar, sayfayla alakanız ve ilginiz için teşekkür ederiz. Sayfamızın en alt kısmında e-posta ile abone olma yeri var. Mail adresinizi girerek abone olabilirsiniz ve yeni yayınlanan yazılardan anında haberdar olursunuz. Yine aynı şekilde facebook ve twitter üzerinden Japon Sineması’nı takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
Adınızı buraya giriniz