Japon Sinema E-Dergisinin 20.sayısı Okurlarla Buluştu!

0
55

Japon Sinema E-Dergisinin 20.sayısı Okurlarla Buluştu!

Japon Sinema E-Dergisinin 20.sayısı Okurlarla Buluştu!

Japon Sineması Platformu olarak 2015 Aralık ayından bugüne kadar Japon kültürü, sineması, edebiyatı, manga ve animeleri adına sizlere başucu kaynağı olabilecek bir yayın oluşturma ve Japonya’yı Türkiye’ye tanıtarak iki toplum arasında kültürel bir köprü kurma yolunda ilerlemeye devam ediyoruz.

2. yılımızı doldurmaya gün saydığımız bu anlamlı günlerde Japon Sinema E-Dergisinin “spor” temasıyla şekillenen 20. sayısıyla karşınıza çıkıyoruz.

Japon Sinema E-Dergisinin 20. sayısının “SİNEMA DOSYASI” bölümünde 100 Yen Love, Tokyo Olympiad, birbirinden iddialı spor temalı Japon filmlerini sizlerle buluşturuyoruz. Japon Sinemasına damga vurmuş oyunculardan Ken Takakura’ya yer verirken Buzzer Beat dizisine meraklıları için yer ayırdık.

Japon Sinema E-Dergisinin 20.sayısı Okurlarla Buluştu!

“ANİME DOSYASI” bölümünde ise samuray hikayelerine, usta mangaka Takehiko Inoue, Türkiye’de yayınlanan spor animeleri, efsane spor mangaları ve Kuroko no Basket gibi birbirinden ilginç konuları sizlerle buluşturuyoruz.

“JAPON KÜLTÜRÜ DOSYASI” bölümünde ise Türkiye’de yayın hayatına devam eden Japon Yayınları’ndan Haydar Çakmak ile röportaja, kılıcın yolu olan Kendo sanatına, Kobe şehir gezi rehberine yer veriyoruz.

“JAPON EDEBİYATI DOSYASI” bölümünde ise ünlü Japon yazar Natsume Soseki’ye yer açıyoruz.

Değerli okurlar unutmadan,
Japon Sinema E-Dergisi, gelecek sayıdan itibaren yeni kimliği, yeni konsepti ile okuyucu ile buluşacak. Bugüne kadar bizlerden desteğini esirgemeyen tüm okurlarımıza, yazarlarımıza teşekkür ederek gelecek sayıda birbirinden ufuk açıcı konularda buluşmak dileğiyle…

Dergiyi okumak için tıklayınız: https://issuu.com/japonsinemasi/docs/japon_sinema_e_dergisi_say___20

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
Adınızı buraya giriniz