Japon Dili ve Eğitimi Uluslararası Sempozyumu JADEUS 2016

0
53

Japon Dili ve Eğitimi Uluslararası Sempozyumu JADEUS 2016

[quote]Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi’nin ev sahipliğinde Japon Dili ve Eğitimi Uluslararası Sempozyumu JADEUS 2016 sempozyumu yapılacaktır.  [/quote]

Japon Dili ve Eğtimi Uluslararası Sempozyumunun (JADEUS) ilkine Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi olarak ev sahipliği yapacak olmaktan büyük onur duyuyoruz. JADEUS 2016 Japon dili, Türkiye”de ve dünyada Japon dili eğitimi ve öğretimi ile ilgili tüm sosyal bilimler alanlarından çalışmalara açıktır. Sempozyumun resmi dili Türkçe ve Japonca olup, İngilizce sunulara da açıktır. Bildiriler 20 dk. sunu ve 10 dk.Tartışma olmak üzere toplamda her bir sunum için 30 dakikadır. Katılım ve katkılarınızı bekliyoruz.

Bildiri Çağrısı için tıklayınız.

Önceki İçerikJapon Sinemasının Kısa Tarihi
Sonraki İçerikMangalar Hakkında 10 Önemli Bilgi
20 Mart 1991 ‘de Yomra ‘da doğdu. 2010’da Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden Haziran 2014’de mezun oldu. Marmara Üniversitesi Sinema bölümünde Yüksek Lisans yaptı. * Haziran 2013'te, T.C. Dış İşleri Bakanlığı destekli yönetmenliğini Gökhan Yorgancıgil'in yaptığı Afrika ve Osmanlı filminde yapımcı asistanı olarak görev aldı. * Aralık 2015'te, Japon kültürü ve sanatı üzerine yayın yapan Japon Sineması Platformu'nu kurdu. * Ocak 2016'da Japon Sinema Dergisi'ni yayınlamaya başladı. (YATTAA DERGİSİ) *Ağustos 2016'da Japon Müziği Dergisi'ni yayınlamaya başladı. (SONATA DERGİSİ) * Ağustos 2016'da Japon Medya şirketi Crypton Future Media ile "VOCALOİD DÜNYASI VE HATSUNE MİKU" kataloğu çalışması için işbirliği yaptı. * Aralık 2016'da, Japon Yayınları'ndan kollektif yazar ekibiyle "BAŞLANGICINDAN GÜNÜMÜZE JAPON SİNEMASI" kitabını çıkardı. * Ekim 2017'de, Japon Yayınları'ndan kollektif yazar ekibiyle "TEZUKA'DAN MİYAZAKİYE ANİME VE MANGA" kitabını çıkardı.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
Adınızı buraya giriniz