‘’I’m A Hero’’ Filminin 2. Fragmanı Yayınlandı

0
46

https://youtu.be/4ccfB35sG5I

TOHO, Kengo Hanazawa’nın en ünlü mangalarından I am a Hero’dan uyarlanan filmin 30 saniyelik yeni fragmanını yayınladı.

TOHO daha önce Aralık ayında bir fragman yayınlamıştı. Film Japonya’da 23 Nisan’da gösterime girecek fakat ondan 2 hafta öncesinde I am a Hero: The Day it Began isimli drama serisi Docomo’s TV’de ön bölüm yayınına başlayacak.

Film 48. Sitges Film Festivali’nde geçtiğimiz ekimde ön gösterimini yaptı ve Büyük Seyirci Ödülü ile birlikte En İyi Özel Efektler Ödülü’nün de sahibi oldu.

Granzt, Library War gibi filmlerden tanıdığımız Shinsuke Sato “A-grade survival panic horror” filmini yönetti. Akiko Nogi senaryosunu yazdı ve VFX(görsel efektler) ve makyaj uzmanı Makoto Kamiya ise filmin özel efektlerinden sorumluydu. Esas çekimler Haziran 2014’te başladı.

Orijinal mangada Yo Oizumi tarafından canlandırılan Hideo Suzuki, tutkulu bir manga yazarıdır fakat asistanının işlerinden ve kız arkadaşıyla olan ilişkisinden memnun değildir, ta ki insanlar geceleri ölümsüz ‘’ZQN’’’lere dönüşene kadar. ZQN virüsüne yakalanan kız arkadaşı Tekko’nun saldırmasından sonra Hideo elinde pompalı tüfekle Tokyo’ya kaçar. Yolculuğa Kasumi Arimura tarafından canlandırılan, tesadüfen tanıştıkları liseli bir kız olan Hiromi ile çıkarlar. Yolculukları sırasında hemşire Yabu(Masami Nagasawa)’ya yardım etmeleri gerekir ve kendilerini bir alış-veriş merkezinde çaresiz bir durumun içinde bulurlar.

Hanazawa mangayı ilk olarak 2009’da Shogakukan’s Big Comic’te yayınlamıştı ve manga derlemelerinden oluşan kitabı 4 milyondan fazla satmıştı. Dark Horse Comics bu mangayı nisanda ABD’de yayınlamaya başlayacak. Manganın yakın zamanda da sonuna gelmesi bekleniyor.

Kaynak: animenewsnetwork

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
Adınızı buraya giriniz