Hai to Gensou no Grimgar Anime Tanıtımı

0
48

Hai to Gensou no Grimgar Anime Tanıtımı

Hai to Gensou no Grimgar
灰と幻想のグリムガル

Anime Türü: Aksiyon, Macera, Fantastik, Dram

Bölüm Sayısı: 12

Yayın tarihi: 11 Ocak 2016, 28 Mart 2016

Prömiyeri: Kış 2015

Yapımcılar: Toho Company

Lisansörleri: FUNimation Entertainment

Stüdyolar: A-1 Pictures

Süre: 24 dk. bölüm başına

Değerlendirme: PG-13 – Gençler 13 veya daha büyük

Hai to Gensou no Grimgar Ao Jümonji tarafından yazılmış, Eiri Shirai tarafından resimli roman serisi haline getirilmiştir. Mangaya uyarlanması 2015 yılında başladı. Roman 10 Ocak 2016 tarihinde anime tv dizisi uyarlaması başlamıştır.

Animenin Konusu

Haruhiro olanları fark etmişti önceden karanlık tarafından sarılmıştı. Neden buradaydı? Burada mıydı?  Hala farkında bile değildi. Etrafındakiler de onun gibi, hiç kimse kendi isimleri dışında bir şey hatırlamıyordu. Karanlık, bir video oyunu dan fırlamış bir şey gibi görünüyordu onları bekleyen dünya ortaya çıktı.

Hayatta kalmak için, Haruhiro diğerleri ile bir parti oluşturur, dövüş tekniklerini öğrenir ve yedek kuvvetlerinde bir asker olarak Grimgar dünyasına ilk adımlarını atar. Orada onu neyin beklediğini bilmiyor…

Bir macera küllerinden doğdu.

https://www.youtube.com/watch?v=Ii2-zqoB-ww

Yazar: Mert Bazna

Önceki İçerikJapon Filmleri Bülteni: Taiyou No Uta
Sonraki İçerikYetişkinlere Hitap Eden En İyi 10 Anime Serisi
20 Mart 1991 ‘de Yomra ‘da doğdu. 2010’da Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden Haziran 2014’de mezun oldu. Marmara Üniversitesi Sinema bölümünde Yüksek Lisans yaptı. * Haziran 2013'te, T.C. Dış İşleri Bakanlığı destekli yönetmenliğini Gökhan Yorgancıgil'in yaptığı Afrika ve Osmanlı filminde yapımcı asistanı olarak görev aldı. * Aralık 2015'te, Japon kültürü ve sanatı üzerine yayın yapan Japon Sineması Platformu'nu kurdu. * Ocak 2016'da Japon Sinema Dergisi'ni yayınlamaya başladı. (YATTAA DERGİSİ) *Ağustos 2016'da Japon Müziği Dergisi'ni yayınlamaya başladı. (SONATA DERGİSİ) * Ağustos 2016'da Japon Medya şirketi Crypton Future Media ile "VOCALOİD DÜNYASI VE HATSUNE MİKU" kataloğu çalışması için işbirliği yaptı. * Aralık 2016'da, Japon Yayınları'ndan kollektif yazar ekibiyle "BAŞLANGICINDAN GÜNÜMÜZE JAPON SİNEMASI" kitabını çıkardı. * Ekim 2017'de, Japon Yayınları'ndan kollektif yazar ekibiyle "TEZUKA'DAN MİYAZAKİYE ANİME VE MANGA" kitabını çıkardı.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
Adınızı buraya giriniz