Gizem Animesi Joker Game’in Yayın Planı Açıklandı

0
50

Gizem Animesi Joker Game'in Yayın Planı Açıklandı

Cuma günü düzenlenen AnimeJapan etkinliğinde Kōji Yanagi’nin gizem türü eserinden uyarlanan Joker Game anime serisinin 12 bölümden oluşacağı açıklandı.

Yapımcılığını Production I.G’nin yapacağı TV anime serisi, 5 Nisan’da izleyici ile buluşacak.

Anime serisinin Cast Ekibi:

Kenyuu Horiuchi: Lt. Col. Yūki
Tomokazu Seki: Lt. Sakuma
Hiro Shimono: Miyoshi
Ryohei Kimura: Kaminaga
Yoshimasa Hosoya: Odagiri
Toshiyuki Morikawa: Amari
Yuuki Kaji: Hatano
Jun Fukuyama: Jitsui
Kazuya Nakai: Fukumoto
Takahiro Sakurai: Tazaki
Kenjiro Tsuda: Jirō Kamō
Tesshô Genda: Col. Mutō
Kentarou Tone: John Gordon
Nobuyuki Hiyama: Alan Lelunier
Ryota Takeuchi: Jean Victoire
Shizuka Itou: Marie Torres

II: Dünya Savaşı sırasında 1937 yılında yazılan bir romandan uyarlanan animenin konusu: askeri kıyafetler giyen istihbarat bürosu D Agency İmparatorluk ordusu Yarbay Yuki tarafından kuruluyor. Genelkurmay birimi Teğmen Sakuma’yı birimi gözlemlemek üzere görevlendirir. D Agency Japon askerleri arasındaki ajanları bulmaklar görevlidir. Yuki’nin yayınladığı bildiride birimin doktrini : “Öldürme, öldürülme, yakalanma.” Yuki birimi bu öğreti doğrultusunda eğitir ve yerli ve yabancı dış güçlere karşı yetiştirilen ekip verilen görevleri yerine getirir.

Kaynak: AnimeNewsNetwork

Önceki İçerikMobile Suit Gundam Unicorn RE:0096 Anime Serininin Yeni Tanıtım Filmi Yayınlandı
Sonraki İçerikParanoia Agent Anime Tanıtımı
20 Mart 1991 ‘de Yomra ‘da doğdu. 2010’da Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden Haziran 2014’de mezun oldu. Marmara Üniversitesi Sinema bölümünde Yüksek Lisans yaptı. * Haziran 2013'te, T.C. Dış İşleri Bakanlığı destekli yönetmenliğini Gökhan Yorgancıgil'in yaptığı Afrika ve Osmanlı filminde yapımcı asistanı olarak görev aldı. * Aralık 2015'te, Japon kültürü ve sanatı üzerine yayın yapan Japon Sineması Platformu'nu kurdu. * Ocak 2016'da Japon Sinema Dergisi'ni yayınlamaya başladı. (YATTAA DERGİSİ) *Ağustos 2016'da Japon Müziği Dergisi'ni yayınlamaya başladı. (SONATA DERGİSİ) * Ağustos 2016'da Japon Medya şirketi Crypton Future Media ile "VOCALOİD DÜNYASI VE HATSUNE MİKU" kataloğu çalışması için işbirliği yaptı. * Aralık 2016'da, Japon Yayınları'ndan kollektif yazar ekibiyle "BAŞLANGICINDAN GÜNÜMÜZE JAPON SİNEMASI" kitabını çıkardı. * Ekim 2017'de, Japon Yayınları'ndan kollektif yazar ekibiyle "TEZUKA'DAN MİYAZAKİYE ANİME VE MANGA" kitabını çıkardı.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
Adınızı buraya giriniz