Garm Wars 20 Mayıs’ta Sinemalarda

0
52

Garm Wars 20 Mayıs'ta Sinemalarda

2 Milyar Yen maliyetle çekimleri tamamlanan Mamoru Oshii’nin yönetmenliğini yaptığı Garm Wars, 20 Mayıs’ta Japonya’da gösterime girecek.

2014’te Tokyo Uluslararası Film Festivali ve dünyada birçok festivalde prömiyeri yapılan film, sonunda seyirci ile buluşuyor. Dünya üzerinde ilk Kanada’da seyirci ile buluşan film, 20 Mayıs’ta Japonya’da seyirci ile buluşacak. Filmin dağıtımını ise Visual Toho şirketi üstleniyor.

Garm Wars 20 Mayıs'ta Sinemalarda Filmin Yapım Ekibi

Senaryo / Yönetmen: Mamoru Oshii
Yapımcı : Toshio Suzuki
Müzik : Kenji Kawai
İşbirliği: Stüdyo Ghibli
Animasyon Üretimi : Üretim I.G
Yapım: Bandai Namco Games , Production I.G

Oyuncular  

Khara : Romi Park
Wydd : Haruhiko Jo
Skellig : Takanori Hoshino

Film Fragmanı

Kaynak: otakumode

Önceki İçerik“Gin no Guardian” TV Animesi Geliyor
Sonraki İçerikEn İyi Anime Opening Müzikleri #3
20 Mart 1991 ‘de Yomra ‘da doğdu. 2010’da Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden Haziran 2014’de mezun oldu. Marmara Üniversitesi Sinema bölümünde Yüksek Lisans yaptı. * Haziran 2013'te, T.C. Dış İşleri Bakanlığı destekli yönetmenliğini Gökhan Yorgancıgil'in yaptığı Afrika ve Osmanlı filminde yapımcı asistanı olarak görev aldı. * Aralık 2015'te, Japon kültürü ve sanatı üzerine yayın yapan Japon Sineması Platformu'nu kurdu. * Ocak 2016'da Japon Sinema Dergisi'ni yayınlamaya başladı. (YATTAA DERGİSİ) *Ağustos 2016'da Japon Müziği Dergisi'ni yayınlamaya başladı. (SONATA DERGİSİ) * Ağustos 2016'da Japon Medya şirketi Crypton Future Media ile "VOCALOİD DÜNYASI VE HATSUNE MİKU" kataloğu çalışması için işbirliği yaptı. * Aralık 2016'da, Japon Yayınları'ndan kollektif yazar ekibiyle "BAŞLANGICINDAN GÜNÜMÜZE JAPON SİNEMASI" kitabını çıkardı. * Ekim 2017'de, Japon Yayınları'ndan kollektif yazar ekibiyle "TEZUKA'DAN MİYAZAKİYE ANİME VE MANGA" kitabını çıkardı.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
Adınızı buraya giriniz