Flowers of Evil Uyarlaması Temmuz Ayında Geliyor

0
48

Flowers of Evil Uyarlaması Temmuz Ayında Geliyor

Shuzo Oshimi’nin bir grup genç insanın tek düze ilişkilerini konu alan Flowers of Evil eseri, Gekidan Takumi topluluğu tarafından 2016’nın Temmuz ayında uyarlanacak.

Henüz tam olarak ilan edilmese de Takuya Katoh ve beraberindeki 10 sanatçı ile oyun tiyatral olarak 31 Temmuz 2016 tarihinden itibaren çalışılacak. Öte yandan Katoh, asıl kaynak olan mangaya sadık kalarak çalışmalarını devam ettireceklerini belirtti.

2009 – 2014 yılları arasında Kodansha’nın Bessatsu Shōnen Dergisi’nde yayınlanan Flowers of Evil mangası, Japonya ve Amerika’da yayınlanırken 2013 yılında ise Sentai Filmworks tarafından animeye uyarlanmıştı.

Kaynak: www.crunchyroll.com

Yararlanılan diğer kaynaklar:
Comic Natalie via Otakomu
Official Gekidan Takumi theater company home page

Önceki İçerikJapon Filmleri Bülteni: Tony Takitani
Sonraki İçerik25.İstanbul Japonca Konuşma Yarışması
20 Mart 1991 ‘de Yomra ‘da doğdu. 2010’da Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden Haziran 2014’de mezun oldu. Marmara Üniversitesi Sinema bölümünde Yüksek Lisans yaptı. * Haziran 2013'te, T.C. Dış İşleri Bakanlığı destekli yönetmenliğini Gökhan Yorgancıgil'in yaptığı Afrika ve Osmanlı filminde yapımcı asistanı olarak görev aldı. * Aralık 2015'te, Japon kültürü ve sanatı üzerine yayın yapan Japon Sineması Platformu'nu kurdu. * Ocak 2016'da Japon Sinema Dergisi'ni yayınlamaya başladı. (YATTAA DERGİSİ) *Ağustos 2016'da Japon Müziği Dergisi'ni yayınlamaya başladı. (SONATA DERGİSİ) * Ağustos 2016'da Japon Medya şirketi Crypton Future Media ile "VOCALOİD DÜNYASI VE HATSUNE MİKU" kataloğu çalışması için işbirliği yaptı. * Aralık 2016'da, Japon Yayınları'ndan kollektif yazar ekibiyle "BAŞLANGICINDAN GÜNÜMÜZE JAPON SİNEMASI" kitabını çıkardı. * Ekim 2017'de, Japon Yayınları'ndan kollektif yazar ekibiyle "TEZUKA'DAN MİYAZAKİYE ANİME VE MANGA" kitabını çıkardı.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
Adınızı buraya giriniz