Flowers of Evil Stage’in Cast Ekibi Belli Oldu

0
51

Flowers of Evil Stage'in Cast Ekibi Belli Oldu

Naoya Shimizu, Mio Hanana ve Narumi Akizuki Temmuz’da oyunda rol alacaklar.

Shuzo Oshimi’nin Flowers of Evil Stage ( Kötülük Çiçekleri) adlı mangasından uyarlanan oyunun oyuncu kadrosu belli oldu.

Naoya Shimizu: Takao Kasuga  

Flowers of Evil Stage'in Cast Ekibi Belli Oldu

Mio Hanana: Sawa Nakamura

Flowers of Evil Stage'in Cast Ekibi Belli Oldu

Narumi Akizuki: Nanako Saeki

Flowers of Evil Stage'in Cast Ekibi Belli Oldu

Gekidan Takumi tiyatro topluluğu olarak Tokyo Asakusa Kaya Yumamchi Tiyatrosu’nda 31 Temmuz’da gösterime girecek oyunun biletleri 10 Nisan’da Bilet Pay aracılığıyla satışa sunulacak.

Yapımcı, yönetmen ve senarist koltuğunda Takuya Katō (The Housekeeper and the Professor, Haha o Nakushita Toki, Boku wa Ikotsu o Tabetai to Omotta.) bulunuyor.

Yozlaşmış bir aşk hikâyesini konu alan oyun, Charles Baudelaire Kötülük Çiçekleri şiirlerini seven bir kitap kurdu çocuk etrafında dönmektedir. 

Kaynak: AnimeNewsNetwork

Önceki İçerikERASED Live-Action Filminden İyi Başlangıç
Sonraki İçerikYeni TV Anime Serisi 91 Days’in Tanıtımı Yapıldı
20 Mart 1991 ‘de Yomra ‘da doğdu. 2010’da Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden Haziran 2014’de mezun oldu. Marmara Üniversitesi Sinema bölümünde Yüksek Lisans yaptı. * Haziran 2013'te, T.C. Dış İşleri Bakanlığı destekli yönetmenliğini Gökhan Yorgancıgil'in yaptığı Afrika ve Osmanlı filminde yapımcı asistanı olarak görev aldı. * Aralık 2015'te, Japon kültürü ve sanatı üzerine yayın yapan Japon Sineması Platformu'nu kurdu. * Ocak 2016'da Japon Sinema Dergisi'ni yayınlamaya başladı. (YATTAA DERGİSİ) *Ağustos 2016'da Japon Müziği Dergisi'ni yayınlamaya başladı. (SONATA DERGİSİ) * Ağustos 2016'da Japon Medya şirketi Crypton Future Media ile "VOCALOİD DÜNYASI VE HATSUNE MİKU" kataloğu çalışması için işbirliği yaptı. * Aralık 2016'da, Japon Yayınları'ndan kollektif yazar ekibiyle "BAŞLANGICINDAN GÜNÜMÜZE JAPON SİNEMASI" kitabını çıkardı. * Ekim 2017'de, Japon Yayınları'ndan kollektif yazar ekibiyle "TEZUKA'DAN MİYAZAKİYE ANİME VE MANGA" kitabını çıkardı.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
Adınızı buraya giriniz