Final Fantasy XV Etkinlik Videosunun Teaserı Yayınlandı!

0
49

Final Fantasy XV Etkinlik Videosunun Teaserı Yayınlandı!

Square Enix Cuma günü “Uncovered: Final Fantasy XV” etkinliğinin teaserını yayınladı. Video etkinliğin içeriği hakkında bilgi verirken, oyunun piyasaya sürülüş tarihini de duyuruyor.

Oyunun yönetmeni Hajime Tabata ve pazarlama müdürü Aiko Ofuji Ocak ayında oyunun piyasaya sürülüş tarihinin Square Enix tarafından duyurulacağını belirtmişti. Square Enix oyunun piyasaya sürülüş tarihini etkinliğin gerçekleşeceği yer olan Los Angeles Shrine Auditorium’da 30 Mart günü saat 22:00’da açıklayacak. Bunlara ek olarak oyunun fiyatını, oyunla birlikte ne geleceğini ve gelecek olan demosunun ismini ve ayrıntılarını da belirtecek.

Square Enix etkinliği Youtube ve Twitch’den canlı olarak yayınlayacak. Canlı yayın İngilizce, Japonca, Almanca ve Fransızca dil seçenekleri ile gerçekleştirilecek. Canlı yayının sunuculuğunu Kinda Funny kanalı aracılığıyla Greg Miller ve Tim Gettys üstlenecek.

Square Enix Final Fantasy 15 oyununun Playstation 4 ve Xbox One için piyasaya çıkış tarihini 2016 yılı içerisinde açıklamayı düşünüyor. Oyun tüm dünyada eş zamanlı olarak piyasaya sürülecek.

Kaynak: AnimeNews Network

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
Adınızı buraya giriniz