FANTASTICS from EXILE TRIBE

0
88
FANTASTICS from EXILE TRIBE

Yazar: GENERATIONS from EXILE TRIBE Türkiye Fan Sayfası

FANTASTICS, LDH ve Rhythm Zone‘a bağlı dokuz üyeli ve iki liderli bir gruptur.(Bir üyenin hayatını kaybetmesi sonucu 8 üye olarak devam etmektedir.)
Grubun kurulacağı 31 Ocak 2017’de açıklandı.
Grup iki vokalist ve 7 dansçıdan oluşmaktadır. Taiki Sato ve Sekai, 2014’ten beri EXILE üyesidir. Grup üyeleri, 20 Aralık 2017’de resmi olarak FANTASTICS üyesi olarak duyuruldular.
FANTASTICS, ayrıca 2017 Dünya Turu’nda GENERATIONS’ı açılış gösterisinde ve arka plan dansçıları olarak destekledi. Ayrıca  GENERATIONS “YMCA” müzik videosunda yer aldılar.
Üyeler ilk olarak “Dream Eğitimi’ne (ikinci Musha Shugyo)” katıldılar. 3 Mart’ta Shota Nakao, mide kanseri teşhisi konulduğu ve tedaviye odaklanmak için gruptaki faaliyetlerini durdurduğunu açıkladı. Dream Eğitim Turu, 14 Nisan 2018’de başladı. Shota Nakao’nun hastalık teşhisi nedeniyle FANTASTICS 8 üye olarak turneye çıkmaya başladı. Shota’yı desteklemek amaçlı, Dream Eğitim Turu’nun teması “FANTASTICS 9” oldu. 8 Temmuz’da yapılan resmi açıklamada, Shota’nın 6 Temmuz’da kansere yenik düşerek hayatını kaybettiği açıklandı.
EXILE TRIBE’nin resmi grubu olarak 5 Aralık 2018’de “OVER DRIVE” şarkısıyla çıkışlarını yaptılar.

FANTASTICS Grup Üyeleri

FANTASTICS from EXILE TRIBE

Yamamoto Sekai

21 Şubat 1991 tarihinde Kanagawa’da doğdu.  Gruptaki rolü; lider ve performer. Sahne adı Sekai. EXILE ve FANTASTICS gruplarının üyesi.
Sekai, Şubat 2014’te, EXILE için yeni performançılar bulmak amacıyla düzenlenen “EXILE PERFORMER BATTLE AUDITION” a katıldı. Aynı yılın 27 Nisan günü, Nippon Budokan’daki “EXILE PERFORMER BATTLE AUDITION” finalinde EXILE’in yeni performans sanatçılarından biri olarak seçildi. Üç ay sonra, yeni doğan EXILE’nin ilk single’ı “NEW HORIZON” yayınlandı. 31 Ocak 2017 tarihinde FANTASTICS grubunun üyesi ve iki liderinden biri olarak ilan edildi.

FANTASTICS from EXILE TRIBETaiki Sato

25 Ocak 1995 tarihinde Saitama’da doğdu. Lider, performer ve oyuncu. EXILE ve FANTASTICS gruplarının üyesi.
2011 yılında Gekidan EXILE’de bir oyuncu ve bir yedek dansçı olarak faaliyetlerine başladı. EXILE TRIBE üyesi olarak Şubat 2014’te, eğitim kampından başlayarak EXILE için yeni performansçılar bulmak amacıyla düzenlenen “EXILE PERFORMER BATTLE AUDITION” a katıldı. Aynı yılın 27 Nisan günü, Nippon Budokan’da gerçekleştirilen seçmenin finali sırasında EXILE’nin yeni sanatçılarından biri olarak seçildi. 31 Ocak 2017 tarihinde FANTASTICS grubunun üyesi ve iki liderinden biri olarak ilan edildi.


FANTASTICS from EXILE TRIBENatsuki Sawamoto

19 Ocak 1994 tarihinde Nagano’da doğdu. Gruptaki rolü; performer.
Gruba katılmadan önce EXPG performans ekibindeydi ve EXILE GENERATIONS’ın bir parçasıydı.


FANTASTICS from EXILE TRIBEShota Nakao

23 Nisan 1996 tarihinde Aichi’de doğdu. Gruptaki rolü; performer.
Gruba katılmadan önce EXPG performans ekibindeydi ve EXILE GENERATIONS’ın bir parçasıydı. 31 Ocak’ta resmi olarak FANTASTICS üyesi olarak açıklandı.
3 Mart 2018’de Shota’nın sağlık durumu nedeniyle faaliyetlerine ara verileceği açıklanmıştı. Nakao, 2017 yılının sonundan bu yana durumunun kötü olduğunu, bu yüzden çok endişeli olduğunu düşünerek bir doktora danışmaya karar verdiğini ve daha sonrasında mide kanseri teşhisi konulduğunu açıkladı. Ardından Shota, kanser için tedaviye başladı. Haberleri duyurmak için şirketi LDH ENTERTAINMENT ve FANTASTICS üyelerine danıştı ve tam olarak iyileşmek için tedaviye odaklanmak üzere grubun faaliyetlerine ara vereceğini söyledi. Fakat herkesi üzen kötü bir haber geldi. 8 Temmuz 2018’de resmi bir açıklama yapılarak, Nakao’nun 6 Temmuz’da mide kanserine yenik düşerek hayatını kaybettiği açıklandı.

FANTASTICS from EXILE TRIBELeiya Seguchi

11 Mart 1996 tarihinde Fukuoka’da doğdu. Gruptaki rolü; performer.
Gruba katılmadan önce EXPG performans ekibindeydi ve EXILE GENERATIONS’ın bir parçasıydı.

 


FANTASTICS from EXILE TRIBEYusei Yagi

6 Mayıs 1997 tarihinde Tokyo’da doğdu. Gruptaki rolü; vokalist ve performer.
VOCAL BATTLE AUDITION 5’i kazanmasının ardından 20 Aralık 2017’de grubun üyesi olarak ilan edildi. 2016 Japonya En İyi Vücut yarışmasına katıldı ve En İyi Vücut Süper Modeli kategorisinde ikinci oldu.


FANTASTICS from EXILE TRIBENatsuki Hori

6 Ağustos 1997 tarihinde Aichi’de doğdu. Gruptaki rolü; performer.
Gruba katılmadan önce EXPG performans ekibindeydi ve EXILE GENERATIONS’ın bir parçasıydı.

 


FANTASTICS from EXILE TRIBESota Nakajima

18 Ağustos 1999 tarihinde Osaka’da doğdu. Gruptaki rolü; vokalist ve performer. Sota Nakajima, aynı zamanda LDH ENTERTAINMENT’ın en genç vokalisti ve en genç üyesidir.
VOCAL BATTLE AUDITION 5’i kazanmasının ardından 20 Aralık 2017’de grubun üyesi olarak ilan edildi.


FANTASTICS from EXILE TRIBEKeito Kimura

16 Ağustos 1999 tarihinde Tokyo’da doğdu. Gruptaki rolü; performer.
Gruba katılmadan önce EXPG performans ekibindeydi ve EXILE GENERATIONS’ın bir parçasıydı.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
Adınızı buraya giriniz