Fairy Tail Gaiden: Rhodonite Mangası Sona Eriyor

0
47

Fairy Tail Gaiden: Rhodonite Mangası Sona Eriyor

Fairy Tail’in yeni manga serisi Luxus Dreher yakında başlıyor.

Kodansha’nın ”Cep Dergisi”nde yayınlanan Kyota Shibano’nun Fairy Tail Gaiden: Rhodonite serisi sona eriyor. Fairy Tail Gaiden: Rhodonite serisi 18 Kasım’da başlamıştı, Gajeel Redfox’u hikâyenin merkezine alıyordu.

Shibano, lansmanı yapılan Fairy Tail Gaiden: Kengami no Soryu’nun Temmuz ayında Kondasha’nın cep dergisinde ekinde yayınlanacağını duyurdu. Seri İngilizce olarak sonbahar döneminde başlayacak.

Kaynak: AnimeNewsNetwork

Önceki İçerikEn İyi Anime Ending Müzikleri #2
Sonraki İçerikTwin Star Exorcists Anime Serisinin Yeni PV Videosu Yayınlandı
20 Mart 1991 ‘de Yomra ‘da doğdu. 2010’da Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden Haziran 2014’de mezun oldu. Marmara Üniversitesi Sinema bölümünde Yüksek Lisans yaptı. * Haziran 2013'te, T.C. Dış İşleri Bakanlığı destekli yönetmenliğini Gökhan Yorgancıgil'in yaptığı Afrika ve Osmanlı filminde yapımcı asistanı olarak görev aldı. * Aralık 2015'te, Japon kültürü ve sanatı üzerine yayın yapan Japon Sineması Platformu'nu kurdu. * Ocak 2016'da Japon Sinema Dergisi'ni yayınlamaya başladı. (YATTAA DERGİSİ) *Ağustos 2016'da Japon Müziği Dergisi'ni yayınlamaya başladı. (SONATA DERGİSİ) * Ağustos 2016'da Japon Medya şirketi Crypton Future Media ile "VOCALOİD DÜNYASI VE HATSUNE MİKU" kataloğu çalışması için işbirliği yaptı. * Aralık 2016'da, Japon Yayınları'ndan kollektif yazar ekibiyle "BAŞLANGICINDAN GÜNÜMÜZE JAPON SİNEMASI" kitabını çıkardı. * Ekim 2017'de, Japon Yayınları'ndan kollektif yazar ekibiyle "TEZUKA'DAN MİYAZAKİYE ANİME VE MANGA" kitabını çıkardı.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
Adınızı buraya giriniz