Endride Anime Tanıtımı

0
60

Endride Anime Tanıtımı Endride

エンドライド

Tür: Televizyon

Bölüm: 24

Durum: Devam ediyor.

Yayın tarihi: 3 Nisan 2016 , ?

Prömiyeri: Bahar 2016

Broadcast: 01:55 Pazar günleri (JST)

Yapımcılar: VAP, Nippon Television Network Corporation, Nippon Television Music Corporation, Takara Tomy A.R.T.S, CyberAgent, Forecast Communications

Lisansörleri: FUNimation Entertainment

Stüdyo: Brain’s Base

Kaynak: Orijinal

Tür: Macera , Fantastik

Süre: 23 dk.

Endride anime özellikleri olan bir projedir. Endride: X Fragments adlı akıllı telefon oyunu bulunmaktadır. Kazushi Hagiwara ve Nobuhiro Watsuki özgün karakter tasarımları vardır. Brain’s Base tarafından anime televizyon dizisi haline getirildi. Keiji Gotoh tarafından yönetilen ve Tōko Machida tarafından yazılmış olan seri 3 Nisan 2016 tarihinde izleyicilerle buluştu. Kapsamlı bir oyun 2016 Nisan ayında çıkacak.

Animenin Konusu

Shun Asanaga iyimser ve parlak bir kişiliğe sahip 15 yaşındaki ortaokul öğrencisidir. Bir gün, o bir bilim adamı ve işadamı babasının ofisinde gizemli bir kristal bulur. Shun onu değdiğinde dünyada kırılma olur ve o Endra dünyasına gönderilir. Emilio,  Endra Krallığının Prensi 16 doğum günü yaklaşıyor ve hükümdarlık Kralı, Delzain Emilio’yu küçümsüyor. Emilio şimdi tahtı devralabilir yaşta olduğu için, bir silah alır ve intikam girişimde bulunur. Anca,  Emilio çok zayıf olduğundan, Delzain tarafından yakalanır ve hapse atılır. Emilio keder içindeyken hücre duvarında bozulma olur ve Shun iki gayeyle orada belirir: nasıl geldiğini bilmediği bu yerden kendi dünyasına geri dönmek, Emilio’nun intikamını almasına yardım etmek.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
Adınızı buraya giriniz