En Yakışıklı Shoujo Manga Karakterleri #1

0
58

uy

Dolu dolu yeni bir liste ile karşınızdayız. Liste iki kısımdan oluşmakta ve Shoujo mangalar baz alınarak hazırlanmıştır. Ayrıca belli bir topluluğun oylarına göre değil tamamen editörünüzün şahsi beğenilere göre oluşturulmuştur. Ancak bir noktada benle aynı görüşü paylaşacağımıza eminim. Gelin birlikte sizin için seçmiş olduğum yakışıklıların ilk bölümüne göz atalım 😀

Bu arada eklemek istedikleriniz, “aa bunu unutmuşsun” dedikleriniz olursa lütfen yorumda belirtin 🙂

Akatsuki no Yona – “Son Hak”

002

Son Hak karakteri yakışıklı olmasının yanı sıra; korumacı, erkeksi ve güçlü bir yapısıyla okurlarının ilgisini çekiyor.

Hibi Chouchou -“Atohira”

tumblr_nyl7ulf6cc1rsw5euo1_1280

Atohira ana karakter olmamasına karşın, Shibazaki’ye yaklaşımı ve olgun duruşu ile ana karakterden daha çok dikkat çektiği söylenebilir.

Hirunaka no Ryuusei- “Mamura Daiki”

original

Her ne kadar havalı görünse de utangaç bir yapıya sahip olan Mamura, kızlarla pek etkileşime geçemiyor. Onun bu utangaç yapısı yakışıklı olmasının yanı sıra onu sevimli kılan bir unsur.

Ao Haru Ride- “Kou”

lineart___ao_haru_ride_by_eimin7-d6ucxbv

İlk etapta umursamaz tavırları ile bizleri gıcık etse de, sonradan gösterdiği ilgi ve alaka ile gönülleri fethettiği doğrudur.

Horimiya- “Izumi Myamura”

horimiya__miyamura__render_by_ayakayukihiro-d6ys6nb

Çok düşünceli bir yapıya sahip olan Izumi, zayıf görünse de aslına çok güçlü biridir. Sinsi karakteri yüzünden de bir otaku olarak görülmektedir.

Black Bird- “Kyo”

Adsız

Kyo için söylenecek o kadar söz var kı… Eski tip Japon hayatını temsil eden, yakışıklı mı yakışıklı, karizmatik, düşünceli, sevdi mi tam seven, korumacı, güçlü, fedakar…. Kısaca tam bir prens.. Okurken aşık olmayan yoktur 😀

Heroine Shikkaku- “Kousuke Hiromitsu”

Hiromitsu.Kosuke.full.1360255

Class-6’nın en yetenekli basketbol oyuncusu. Ana karaktere aşık olmasıyla birlikte o da bir ana karakter haline geliyor.

Namaizakarai- “Shou Naruse”

Adsız1

6 yaşından beri basketbol oynayan Narase, takım yöneticilerine aşık. Gösterdiği ilgi alaka ve yöneticisine karşı dikkatli oluşu onun ilgi çeken özelliklerinden. Yakışıklı oluşunu söylememe gerek yok herhalde..

Tsubaki Chou Lonely Planet- “Akatsuki Kibikino”

tumblr_nryledS4J21tlm2u5o1_1280

Herkes böyle bir yazarın yanında çalışmak ister.. Fazlasıyla karizmatik olduğunu söylemek gerek.. Ayrıca çevresindeki insanlara karşı duyarlı, dikkatli ve korumacı oluşu Akatsuki’nin öne çıkan yönlerinden..

Kamisama Hajimemashita- “Tomoe”

kamisama_hajimemashita_83_by_ioshiklineart-d5rp2xz

Tomoe mizahi yapısıyla ilk etapta gönlümüzde yer ediniyor. Nanami’ye yaklaşımı, düşüncesiz görünse de ne kadar düşünceli oluşu; Tomoe’yi bizler için ölümsüz kılıyor.

 

Not: Bu liste www.japonsinemasi.com tarafından hazırlanmıştır. İzin alınmadan başka sitelerde kullanılmaması rica olunur. 

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
Adınızı buraya giriniz