Cosplayer Ashley Chantilly, 2016 Anime Fan Festivaline Katılacak

0
46

Cosplayer Ashley Chantilly, 2016 Anime Fan Festivaline KatılacakAshley Chantilly, 2016 Anime Fan Festivaline katılan cosplay topluluklarını desteklemek amacıyla 6-8 Mayıs arasında New Jersey Garden State Exhibit Merkezi’nde düzenlenecek etkinliğe katılacak.

5 yıl öce cosplay dünyası ile tanışan Ashley, geeky temalı  cosplay performansları sergilemeye başladı. Marvel , DC, Disney ve Harry Potter etkilenen Ashley, ”Ben kendimi asosyal kostümlerin hayranı olarak hissediyorum.” derken etkinliğe katılacağını belirtti.

Kaynak: otakuusamagazine

Önceki İçerikHaikyu!! Mangasına 4. Yıla Özel Sayı Geliyor
Sonraki İçerikVFX-Japon Ödüllerinde Kazanan Bakuman
20 Mart 1991 ‘de Yomra ‘da doğdu. 2010’da Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden Haziran 2014’de mezun oldu. Marmara Üniversitesi Sinema bölümünde Yüksek Lisans yaptı. * Haziran 2013'te, T.C. Dış İşleri Bakanlığı destekli yönetmenliğini Gökhan Yorgancıgil'in yaptığı Afrika ve Osmanlı filminde yapımcı asistanı olarak görev aldı. * Aralık 2015'te, Japon kültürü ve sanatı üzerine yayın yapan Japon Sineması Platformu'nu kurdu. * Ocak 2016'da Japon Sinema Dergisi'ni yayınlamaya başladı. (YATTAA DERGİSİ) *Ağustos 2016'da Japon Müziği Dergisi'ni yayınlamaya başladı. (SONATA DERGİSİ) * Ağustos 2016'da Japon Medya şirketi Crypton Future Media ile "VOCALOİD DÜNYASI VE HATSUNE MİKU" kataloğu çalışması için işbirliği yaptı. * Aralık 2016'da, Japon Yayınları'ndan kollektif yazar ekibiyle "BAŞLANGICINDAN GÜNÜMÜZE JAPON SİNEMASI" kitabını çıkardı. * Ekim 2017'de, Japon Yayınları'ndan kollektif yazar ekibiyle "TEZUKA'DAN MİYAZAKİYE ANİME VE MANGA" kitabını çıkardı.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
Adınızı buraya giriniz