Colorful Anime Tanıtımı

0
61

Colorful Anime Tanıtımı

Colorful
カラフル

Anime Türü: Dram, Slice of Life, Süper Güçler

Keichi Hara’nın yönetmenliğini yaptığı film, Eto Mori’nin aynı isimdeki romanından uyarlanma.

Eğer yaşamda ikinci bir şansınız olsaydı, şimdi yaptığınız neleri yapmazdınız?

İşte bu soru Colorful’u oldukça değerli kılıyor. Görünene biçtiğimiz kaftanları sıyırıp alıyot üzerlerinden ve manası değişken olsa kişiden kişiye, gerçeklikler açık seçik beliriveriyor karşımızda.

Çoğumuz günümüzün büyük kısmını isyan etmekle geçiriyoruz belki de. Hiçbir zaman tamamlanmadığımızı ve mutlu olamadığımızı söylüyoruz. Ne kadarlık kısmında gerçekten haklıyız ya da haksızız bilemiyoruz.

İnsan kaç renkten oluşur?
Kaç rengi vardır insanın?

Peki hangisi bizim rengimiz, hangisi gerçek rengimizdir?
Ve yaşamın tam olarak neresinde duruyoruz?

Öyleyse birlikte izleyip tüm sorularımızın cevaplarını öğrenelim.
Keyifli seyirler.

Yazar: Merve Kaymak

Önceki İçerikJapon Filmleri Bülteni: Forget Me Not
Sonraki İçerikFairy Tail’in Yeni Anime Projesine Yeşil Işık
20 Mart 1991 ‘de Yomra ‘da doğdu. 2010’da Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden Haziran 2014’de mezun oldu. Marmara Üniversitesi Sinema bölümünde Yüksek Lisans yaptı. * Haziran 2013'te, T.C. Dış İşleri Bakanlığı destekli yönetmenliğini Gökhan Yorgancıgil'in yaptığı Afrika ve Osmanlı filminde yapımcı asistanı olarak görev aldı. * Aralık 2015'te, Japon kültürü ve sanatı üzerine yayın yapan Japon Sineması Platformu'nu kurdu. * Ocak 2016'da Japon Sinema Dergisi'ni yayınlamaya başladı. (YATTAA DERGİSİ) *Ağustos 2016'da Japon Müziği Dergisi'ni yayınlamaya başladı. (SONATA DERGİSİ) * Ağustos 2016'da Japon Medya şirketi Crypton Future Media ile "VOCALOİD DÜNYASI VE HATSUNE MİKU" kataloğu çalışması için işbirliği yaptı. * Aralık 2016'da, Japon Yayınları'ndan kollektif yazar ekibiyle "BAŞLANGICINDAN GÜNÜMÜZE JAPON SİNEMASI" kitabını çıkardı. * Ekim 2017'de, Japon Yayınları'ndan kollektif yazar ekibiyle "TEZUKA'DAN MİYAZAKİYE ANİME VE MANGA" kitabını çıkardı.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
Adınızı buraya giriniz