Be With You Filmi Müzikleri

0
53

[quote]Nobuhiro Doi’nin yönetmenliğini yaptığı ”Be With You” filmi müziğini sizlerle paylaşıyoruz. Müziği dinledikten sonra filmi izlemek isteyenler içinde ayrıca filmin konusundan kısaca bahsediyoruz. İyi dinlemeler. [/quote]

”Be With You” filmi, Baba ve oğul ölen annelerinden sonra o ölmemiş gibi hayatlarını sürdürmeye çalışırlar. Ama ikisi de bunu başaramazlar. Baba oğluna annesinin ölmediğini Akaibu gezegenine gittiğini söyler ve yağmurlar başlayınca geleceğini söyler. Bir gün eşi Mio ile karşılaşırlar. Dilekleri kabul olmuştur ama bir sorun vardır. MIO hiçbir şey hatırlayamaz. Mio ya her şeyi hatırlatmak ve yağmur mevsimi bitmeden hasret gidermek istemektedirler..

Önceki İçerikJapon Edebiyatının En Çok Okunan Yazarları ve Kitapları
Sonraki İçerikArtTurkey Japan 2016 Başvuruları Başladı
20 Mart 1991 ‘de Yomra ‘da doğdu. 2010’da Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden Haziran 2014’de mezun oldu. Marmara Üniversitesi Sinema bölümünde Yüksek Lisans yaptı. * Haziran 2013'te, T.C. Dış İşleri Bakanlığı destekli yönetmenliğini Gökhan Yorgancıgil'in yaptığı Afrika ve Osmanlı filminde yapımcı asistanı olarak görev aldı. * Aralık 2015'te, Japon kültürü ve sanatı üzerine yayın yapan Japon Sineması Platformu'nu kurdu. * Ocak 2016'da Japon Sinema Dergisi'ni yayınlamaya başladı. (YATTAA DERGİSİ) *Ağustos 2016'da Japon Müziği Dergisi'ni yayınlamaya başladı. (SONATA DERGİSİ) * Ağustos 2016'da Japon Medya şirketi Crypton Future Media ile "VOCALOİD DÜNYASI VE HATSUNE MİKU" kataloğu çalışması için işbirliği yaptı. * Aralık 2016'da, Japon Yayınları'ndan kollektif yazar ekibiyle "BAŞLANGICINDAN GÜNÜMÜZE JAPON SİNEMASI" kitabını çıkardı. * Ekim 2017'de, Japon Yayınları'ndan kollektif yazar ekibiyle "TEZUKA'DAN MİYAZAKİYE ANİME VE MANGA" kitabını çıkardı.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
Adınızı buraya giriniz