Avrupa Rüyası Otobüsle Avrupa Turu

0
8

Her sabah başka ülkede uyanabileceğiniz Avrupa Rüyası  otobüsle Avrupa turu ile 16 günde 14 ülke 28 şehri en uygun fiyata adım adım gezebilirsiniz. 2020 yıllarında “Yılın En Başarılı Seyahat Acentesi” seçilen Avrupa Rüyası, tüm gençlere kısa zaman Avrupa ülkelerini tanıma imkanı tanıyor.

Bir Norveç atasözünde de söylediği gibi: “Sadece gezen, yeni yollar keşfeder.” Her gün başka şehrini gezeceğiniz Avrupa Rüyası turları da işte bu yüzden tercih edebilirsiniz. Dünyanın 62 ülke 185 şehrini gezebileceğiniz yurtdışı turları ile hayalinizdeki yerleri görebilirsiniz.

Tüm ekstra turlar dahil olduğu otobüsle Avrupa turu rotasında popüler şehirler bulunuyor. Paris,  Venedik, Roma, Amsterdam, Prag, Budapeşte, Viyana, Belgrad, Brugge, Berlin, Zürih gibi şehirleri gezebiliyorsunuz. Ayrıca bunca yeri gezip görürken 4 ve 5 yıldızlı Holiday Inn, Hilton, Radison Blu, Ibis Styles, Best Western gibi otellerde konaklama yapıyorsunuz.

Avrupa Rüyası Otobüsle Avrupa Turu
Avrupa Rüyası turları ile eğlenin, anılar biriktirin, arkadaşlar edinin.

Otobüsle Avrupa Turu ve Avrupa Rüyası Avantajları

Avrupa Rüyası’nın EKO ve PLUS olmak üzere iki farklı otobüsle Avrupa turu paketi bulunuyor. Avrupa Rüyası EKO ile 16 günde 14 ülke 24 şehir keşfediyorsunuz. Ayrıca İgoumenitsa-Bari arasında Adriyatik Denizi’nde konaklamalı gemi yolculuğuyaparak güneşin doğuşuna tanık oluyorsunuz. Fransa Alsas Şarap Yolu rotasında yer alan Colmar, Eguisheim, Riquewihr gibi kasabaları yakından görüyor, İsviçre’de Zürih şehrini geziyorsunuz.

Tek başıma şehirleri nasıl gezeceğim diye tereddüt eden gezginlerin yardımına ise Avrupa Rüyası profesyonel rehberleri koşuyor. Tur boyunca sizlere nereleri gezmeli, nerede ne yemeli, hangi müzeleri ziyaret etmeli gibi konularda yardımcı oluyorlar.

Avrupa Rüyası rotasında, tüm ekstra turlar fiyata dahildir. Rehberlik hizmeti, ulaşım, Adriyatik Denizi’nde gemi yolculuğu, Venedik’te vaporetto ulaşım, otel konaklamaları, konaklama kahvaltıları, şehir vergileri, sağlık sigortası fiyata dahil hizmetler arasında.

Avrupa Rüyası, kendi özgün rotalarını tasarlayarak 8 yıldır aynı uzman personelle çalışan tur firması olup  yurtdışı turlarını www.avruparuyasi.com.tr websitesinden inceleyebilirsiniz.

Önceki İçerikShamipia | Piyano ve Shamisen Konseri
Sonraki İçerikCovid19 Karantina Günlerinde İzlenebilecek Anime Filmleri-II
20 Mart 1991 ‘de Yomra ‘da doğdu. 2010’da Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden Haziran 2014’de mezun oldu. Marmara Üniversitesi Sinema bölümünde Yüksek Lisans yaptı. * Haziran 2013'te, T.C. Dış İşleri Bakanlığı destekli yönetmenliğini Gökhan Yorgancıgil'in yaptığı Afrika ve Osmanlı filminde yapımcı asistanı olarak görev aldı. * Aralık 2015'te, Japon kültürü ve sanatı üzerine yayın yapan Japon Sineması Platformu'nu kurdu. * Ocak 2016'da Japon Sinema Dergisi'ni yayınlamaya başladı. (YATTAA DERGİSİ) *Ağustos 2016'da Japon Müziği Dergisi'ni yayınlamaya başladı. (SONATA DERGİSİ) * Ağustos 2016'da Japon Medya şirketi Crypton Future Media ile "VOCALOİD DÜNYASI VE HATSUNE MİKU" kataloğu çalışması için işbirliği yaptı. * Aralık 2016'da, Japon Yayınları'ndan kollektif yazar ekibiyle "BAŞLANGICINDAN GÜNÜMÜZE JAPON SİNEMASI" kitabını çıkardı. * Ekim 2017'de, Japon Yayınları'ndan kollektif yazar ekibiyle "TEZUKA'DAN MİYAZAKİYE ANİME VE MANGA" kitabını çıkardı.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
Adınızı buraya giriniz