Avrupa Rüyası | Japonya Güney Kore Turu ile 12 Gün 13 Şehir

0
25

Uzakdoğu’yu yakından görmek ve Japonya ve Güney Kore’nin büyüleyici şehirleri yakından görmek mi istiyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz! Türkiye’nin en kapsamlı, en uygun Japonya Güney Kore turu dediğimizde akla ilk gelen firmanın Avrupa Rüyası olduğunu biliyor muydunuz? Hem en uygun fiyata tur düzenliyor hem de tek seferde Seul, Kyoto, Tokyo, Hiroşima gibi popüler şehirleri gezmenize olanak sağlıyorlar!

Japonya turu, Güney Kore turu, Uzakdoğu turu mu arıyorsunuz? Tüm bölgeyi gezmek için 2 ya da 3 farklı tur almak yerine Avrupa Rüyası ile hepsini tek bir seferde gezebilirsiniz. Tüm bu saydığımız rotaları tek bir turda toplamışlar desek yeri!

Uzakdoğu ülkelerini, Seul’u, Kyoto’yu, Tokyo’yu, Kobe’yi, Osaka’yı, Hiroşima’yı, ve hemen hemen bütün Uzakdoğu’yu baştan aşağı tek seferde Avrupa Rüyası ile gezmeniz mümkün.

“Japonya Güney Kore Turu, Avrupa Rüyası, yurtdışı turları arasında en çok tercih edilen tur firması.”

Avrupa Rüyası | Japonya Güney Kore Turu ile 12 Gün 13 Şehir

Japonya Güney Kore Turu | Tokyo, Kyoto, Osaka, Hiroşima, Kobe, Seul

Avrupa Rüyası’nın Japonya Güney Kore turu ile Tokyo, Kyoto, Osaka, Kobe, Hiroşima, Seul şehirlerini göreceğiniz eşsiz bir maceraya hazır mısınız?

Avrupa Rüyası’nda Japonya ve Güney Kore ülkelerini gezeceksiniz.

Otobüsle Uzakdoğu başkentlerini gezeceksiniz. Samuralar şehri Kyoto, Asya’nın en kozmopolit şehri Tokyo’yu, modern kültürün Asya’daki başkenti Seul’u, 2. Dünya Savaşı’nda yıkımı yaşayan Hiroşima’yı, Pusan ve Kişimoto’daki Türk şehitliklerini şehri sizleri bekliyor.

Japonya Güney Kore turu için tıklayın:

https://www.avruparuyasi.com.tr/japonya-guney-kore-turu

“Avrupa Rüyası yurtdışı turlarında tüm ekstra turlar ücrete dahil! Ekstra ücret ödemeden daha fazla yer gezeceksiniz.”

10 gece konaklamalı Japonya Güney Kore turu, Türk Hava Yolları ile gerçekleşiyor. Her sabah başka ülkede uyanıyorsunuz. Tüm ekstra turların ücrete dahil olduğu turda profesyonel kokartlı rehber eşliğinde şehirleri geziyorsunuz.

İşte tüm bu Japonya ve Güney Kore ülkeleri macerasının adı Uzakdoğu Turu! Adından anlaşıldığı gibi 12 gün boyunca size mükemmel bir rota vaad ediyor.

Avrupa Rüyası | Japonya Güney Kore Turu ile 12 Gün 13 Şehir

Gezeceğiniz Ülkeler ve Şehirler

Japonya (Hiroşima, Fukuoka, Kobe, Osaka, Nara, Kişimoto, Kyoto, Nagoya, Hakone, Hakone, Kamakura, Tokyo)

Güney Kore (Seul, Pusan)

“Avrupa Rüyası turu ile Tokyo, Hiroşima, Osaka, Seul şehirlerinde konaklayacaksınız.”

Avrupa Rüyası | Japonya Güney Kore Turu ile 12 Gün 13 Şehir

Avrupa Rüyası Japonya Turunun Fiyatı Nedir?

12 gün boyunca 2 ülke 13 şehir göreceğiniz 10 gece konaklamalı, uçakla gerçekleşen Uzakdoğu turunun ücreti ise 2995€. Üstelik tüm ekstra turlar ise bedava! Gezme tutkusuna sahip olanlar için bir diğer güzel haber de bu!

Bu tura katılmak için karar verdiniz ve ne yapmalıyım mı diyorsunuz? Kayıt olmanız için ilk ödemeniz gereken ücret 245 €. Bu ödeme ile rezervasyonunuzu garanti altına alıyorsunuz. Geriye kalan tur ücretini ise taksitler halinde de tur tarihine kadar ödeme imkanınız oluyor. Ayrıca kredi kartıyla ödeme seçeneği bulunuyor.

Avrupa Rüyası | Japonya Güney Kore Turu ile 12 Gün 13 Şehir

Avrupa Rüyası Tur Tarihleri

  • 7 – 18 Nisan 2020

“Avrupa Rüyası güvenilir bir firma! TÜRSAB A Sınıfı Seyahat Acentası. 10058 Belge Numarası ile Türsab websitesinden sorgulayarak öğrenebilirsiniz.”

Avrupa Rüyası’na Nasıl Başvururum?

Avrupa Rüyası’nın otobüsle Avrupa turlarına www.avruparuyasi.com.tr  sitesinden başvuru formunu doldurarak hemen başvurabilirsiniz.

Web sitelerinde yer alan canlı sohbet hattından yol danışmanlarıyla birlikte başvuru adımlarını takip ederek de başvurunuzu Avrupa Rüyası’na iletebilirsiniz.

0850 840 18 06 iletişim numarasından Avrupa Rüyası yol danışmanlarıyla iletişim kurarak size uygun Avrupa turunu ve uygun tarihi seçerek tura katılımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
Adınızı buraya giriniz