Aşkın Gökyüzü: Haruma Miura

0
2

Aşkın Gökyüzü: Haruma Miura

”18 Temmuz 2020. Haruma Miura intihar etti.”

Japonya’nın en bilindik simalarından biri olan Haruma, kimdi peki?

Haruma, 5 Nisan 1990 yılında Ibaraki’de doğdu. Çıkışını 7 yaşında NHK’ kanalının Agri dizisi ile yapmıştı. Kariyerine televizyon dizileri ile devam ederken Brash Brats adlı j-pop grubuna katıldı.

Eski şirketi kapandıktan sonra çok bir eğlence şirketi olan AMUSE şirketinin bünyesinde çalışmaya devam etti. Kısa bir sürede ilgi çekmeye başlayan Haruma, Fight dizisindeki performansı sayesinde daha çok ilgi çekmeye başlamıştı. Daha sonra müzik kariyerine ara verip oyunculuğa yoğunlaştı. Ve onu zirveye taşıyan yapım Sky of Love filminde rol aldı, performansı o kadar başarılıydı ki insanlar başka bir uyarlaması olan diziyi o kadar sevmemişti.

Aşkın Gökyüzü: Haruma Miura

Devamında Crows Zero 2 ve Gokusen gibi ünlü yapımlarda boy gösterdi. 2010 yılında Kimi ni Todoke adlı live actionda başrol ile yine herkesin kalbini çaldı. Sonrasında 2013 yılında yine kendinden çok söz ettirecek başarılı bir dizi olan Last Cinderella dizisinde rol aldı, dizi gerçekten iyi bir beğeni toplamıştı. 2015 yılında Attack on Titan adlı ünlü animenin live action versiyonunda Eren Jaeger rolü ile yine kendine hayran bıraktı.

Bütün bunlar olurken müziği bırakmadı. AMUSE şirketinin kendi konserlerinde bir çok performans sergilemişti. Aynı zamanda geçen yıl ilk single yayınlanmıştı ve iyi bir beğeni kazanmıştı.
Haruma Miura, çok çalışkan ve güler yüzlü bir portre çizdi her zaman gözümüzde. Çok sıkı çalışmak için elinden geleni yaptı ve 30 yaşında aramızdan ayrılsa da bize onu hatırlatacak güzel anılar bıraktı. Onu her zaman sevgi ile anacağız..
TEŞEKKÜR EDERİZ HARUMA, SEN Kazehaya, Hiro, Eren, Hiroto GİBİ BİR ÇOK ROL İLE KALBİMİZE KAZINDIN, ÇOĞU J DRAMA HAYRANIN İLK AŞKI OLARAK KALACAKSIN.
SENİ SEVİYORUZ.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
Adınızı buraya giriniz