Ankara’da Türk-Japon Dostluk ve Kültür Konseri

0
54

Ankara'da Türk-Japon Dostluk ve Kültür Konseri

[quote]Türk-Japon Dostluk ve Kültür Konseri; Türk Japon Kadınları Dostluk ve Kültür Derneği’nin öncülüğünde 21 Şubat Pazar günün Japon Müziği Konseri etkinliği adı altında Ankara’da yapılacaktır.[/quote]

Etkinlik kapsamında Art Qulit Kumaş Sanatı Sergisi ve konserler yapılacaktır. Sergi açılışı ile başlayacak etkinlik daha sonra konser ile devam edecektir.

Etkinlik Programı:

21 Şubat 2016 Pazar
15:00 Sergi Açılışı
16:00 Aile Konseri

*Atsuko Suetomi ve Japon Müziği Topluluğu ile Aile Konseri

*Art Quilt Kumaş Sanatı Sergisi (Ryoko Fujimoto)
21 Şubat – 3 Mart 2016

*Chisato Ishikawa ve Sho Kamiko (Ankara Devlet Opera ve Balesi Dansçıları)

Yer: Türk Japon Vakfı Kültür Merkezi
Ferit Recai Ertuğrul Cad. No:2 Oran/Ankara

Ankara'da Türk-Japon Dostluk ve Kültür Konseri

Önceki İçerikReplikhane: Animelerden Replikler
Sonraki İçerikAnimeler Hakkında 10 Önemli Bilgi
20 Mart 1991 ‘de Yomra ‘da doğdu. 2010’da Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden Haziran 2014’de mezun oldu. Marmara Üniversitesi Sinema bölümünde Yüksek Lisans yaptı. * Haziran 2013'te, T.C. Dış İşleri Bakanlığı destekli yönetmenliğini Gökhan Yorgancıgil'in yaptığı Afrika ve Osmanlı filminde yapımcı asistanı olarak görev aldı. * Aralık 2015'te, Japon kültürü ve sanatı üzerine yayın yapan Japon Sineması Platformu'nu kurdu. * Ocak 2016'da Japon Sinema Dergisi'ni yayınlamaya başladı. (YATTAA DERGİSİ) *Ağustos 2016'da Japon Müziği Dergisi'ni yayınlamaya başladı. (SONATA DERGİSİ) * Ağustos 2016'da Japon Medya şirketi Crypton Future Media ile "VOCALOİD DÜNYASI VE HATSUNE MİKU" kataloğu çalışması için işbirliği yaptı. * Aralık 2016'da, Japon Yayınları'ndan kollektif yazar ekibiyle "BAŞLANGICINDAN GÜNÜMÜZE JAPON SİNEMASI" kitabını çıkardı. * Ekim 2017'de, Japon Yayınları'ndan kollektif yazar ekibiyle "TEZUKA'DAN MİYAZAKİYE ANİME VE MANGA" kitabını çıkardı.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
Adınızı buraya giriniz