Animelerde Savaşan Kahramanların Özellikleri

0
50

Animelerde Savaşan Kahramanların Özellikleri

1. Savaşlar düşmana karşı yapılsa da asıl amaç arkadaşları korumaktır.

natsu and erza fairy tail

2. Japonların atom bombasından sonra tekrar küllerinden doğması gibi kahramanlar defalarca kez yere düşse de arkadaşlar için tekrar doğrulur, savaşırlar. 

luffy fight one piece

3. Lider kahramanlar çoğu zaman ciddiyetsiz gibi gösterilse de onlar ciddiyetlerini ve gözyaşlarını arkadaşları için saklarlar.

naruto cry

4. Savaşlar ne kadar büyük olursa kayıpları o kadar büyük olur. Öyle ki arkadaşlar için kendini feda kaçınılmazdır.

luffy and ace dead

5. Kahramanlar dostlarına faydaları dokunacaksa kötü gibi görünmeyi dahi kabullenebilirler.

noragami

BONUS: Mücadele ne kadar yıkıcı olursa olsun yüzlerdeki gülümseme her şeyi unutturur.

luffy smile  

Önceki İçerikJapon Dili ve Özellikleri
Sonraki İçerikİzlenmesi Gereken Japon Filmleri
20 Mart 1991 ‘de Yomra ‘da doğdu. 2010’da Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden Haziran 2014’de mezun oldu. Marmara Üniversitesi Sinema bölümünde Yüksek Lisans yaptı. * Haziran 2013'te, T.C. Dış İşleri Bakanlığı destekli yönetmenliğini Gökhan Yorgancıgil'in yaptığı Afrika ve Osmanlı filminde yapımcı asistanı olarak görev aldı. * Aralık 2015'te, Japon kültürü ve sanatı üzerine yayın yapan Japon Sineması Platformu'nu kurdu. * Ocak 2016'da Japon Sinema Dergisi'ni yayınlamaya başladı. (YATTAA DERGİSİ) *Ağustos 2016'da Japon Müziği Dergisi'ni yayınlamaya başladı. (SONATA DERGİSİ) * Ağustos 2016'da Japon Medya şirketi Crypton Future Media ile "VOCALOİD DÜNYASI VE HATSUNE MİKU" kataloğu çalışması için işbirliği yaptı. * Aralık 2016'da, Japon Yayınları'ndan kollektif yazar ekibiyle "BAŞLANGICINDAN GÜNÜMÜZE JAPON SİNEMASI" kitabını çıkardı. * Ekim 2017'de, Japon Yayınları'ndan kollektif yazar ekibiyle "TEZUKA'DAN MİYAZAKİYE ANİME VE MANGA" kitabını çıkardı.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
Adınızı buraya giriniz