Anime Fan Fest, Cosplayer Jessie Pridemore’u Ağırlıyor

0
52

Anime Fan Fest, Cosplayer Jessie Pridemore’u Ağırlıyor

Anime Fan Fest 6-8 Mayıs 2016 tarihlerinde Somerset New Jersey’de gerçekleşecek.

RuffleButt veya daha öncesinde AnimeAngel olarak bilinen 16 yaşındaki Jessie Pridemore, karma ve renkli cosplay dünyasının deneyimli bir üyesi. Kendini geliştirmiş ve ödüllü bir terzi olmasının yanısıra, cosplay modeli olarak da anime ve oyun dünyasının önemli şirketlerinden Machinima, Ubisoft, Aniplex, Funimation, Bandai, NIS America gibi şirketlerde bu alanda çalışıyor. Amazon.com ve Obsidian Entertainment için de kostümler üretiyor.

Bir çok etkinlikte jürilik, koordinatörlük ve bazı panellere en sahipliği yapmış olan Jessie, 2012’deki Eurocosplay Yarışması’nda da jüride bulundu. Subculture dizisinin bir bölümünde ve Machinima, Nerdist’in videolarında da yer aldı. Aynı zamanda gönüllü olarak da Santa Charity ve CASA’da hayır işleri yapıyor. 2014’ün başında Microsoft Windows Phone reklamında cosplay yaptı ve Webble tarafından koordine edilen bir projede Airbrush Action dergisine verilen tam sayfa reklamda vücudunu cosplaye uygun şekilde boyayarak poz verdi.

Kostüm tasarımı yapmanın dışında Jessie’nin bir diğer tutkusu ise fotoğrafçılık. Çeşitli internet ve basılı yayınlarda kullanılan fotoğrafları da asıl işini besleyen bir hobi niteliğinde. Şu günlerde ise tasarımcı ve terzi olarak Sypher Arts Studios’ta çalışmakta. Kendisinin facebook sayfasından da hakkındaki güncellemeleri takip edebilirsiniz.

Kaynak: www.otakuusamagazine.com

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
Adınızı buraya giriniz