Aksiyon Filmi ‘’Museum’’un Fragmanı Yayınlandı

0
46

Aksiyon Filmi ‘’Museum’’un Fragmanı Yayınlandı

Film 2016 Sonbaharında Vizyona Giriyor

Warner Bros Japonya Ryosuke Tomoe’nin Museum (Museum – The Serial Killer is Laughing in the Rain) adlı mangasından uyarlanan filmin fragmanını yayınladı. Fragmanda hem ana karakter Hisashi Sawamura(Shun Oguri) hem de kurbağa maskeli seri katil gösteriliyor.

Yapımcılar aynı zamanda bir görsel de yayınladılar ve görsele göre film 2016 sonbaharında vizyona girecek.

Geçen kasımda filmin çekimlerine başlanmıştı.

Shun Oguri, filmde Metropolitan Polis Departmanı’nda cinayetlere bakan bir dedektif olan baş karakter olan Hisashi Sawamura’yı canladıracak. Filmin yönetmen koltuğunda ise Rurouni Kenshin filmlerinden tanıdığımız Keishi Otomo oturacak.

Tomoe’nin orijinal şüphe-korku türündeki mangası kurbağa maskesi giyen ve garip cinayetler işleyen bir seri katili kou alıyor. Kendisini bir vigilante(yasaları kendine göre yorumlayıp uygulayan kişi) olarak adlandıran sevgili katilimiz cinayetlerini de ‘’köpek yemeği cezalandırması’’, ‘’bir annenin acısını tatma cezası’’ gibi konulu şekilde işliyor. Dedektif Sawamura ise soruşturmanın başında fakat aynı zamanda da karısının da katilin hedeflerinden biri olduğunu biliyor.

Tomoe’nin manga serisi Kodansha’s Weekly Young Magazine’nde 2013-14 arasında yayınlamıştı. Manganın 3. ve final derleme kitabı da Nisan 2014’te yayınlanmıştı.

Aksiyon Filmi ‘’Museum’’un Fragmanı Yayınlandı

Kaynak: AnimeNewsNetwork

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
Adınızı buraya giriniz